Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja kb egy hét...

Ki nem várja kb egy hét múlva? Izguljunk együtt :) Nekem 12-én kellene nem megjönnie :))

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/171 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást 8-as :) én nem várt előtt nem tesztelnék főleg hogy csak 4 nap. De tudom milyen érzés és nehéz kivárni...
2021. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/171 A kérdező kommentje:

8-as mindenképpen írj :) szurkolunk 🤞 én is irigykedem, hogy nem kell már sokáig várnod a teszttel 🙈

Kinek hányadik babó? Régóta próbálkoztok?

Nekem második lesz, de még is úgy izgulok és nehezen telnek a napok mintha első baba lenne 🙄🤷‍♀️

2021. júl. 4. 20:33
 13/171 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok aki 16-ra nem várja :)

2. baba lenne, nagylányom 9 éves lesz nyáron, ő szó szerint egyetlen egy, középidőben történő próbálkozásra összejött minden számolgatás nélkül :D

akkor nagyon kemény voltam mert több, mint egy hét késés után teszteltem csak, sőt azt hiszem 2 hét telt el pont :D

20 éves voltam akkor, nagyon szerettem volna babát és el sem hittem, hogy csak így sikerült. apukájával már évek óta külön vagyunk, a férjemmel már tavaly terveztük a babát, de bejött ez az egész covid, így halasztottuk. szerencsére mindkettőnk munkahelye biztos volt és most is, mert olyan területeken dolgozunk, ahol nem állt meg az élet :D

idén év elején gondoltuk, lassan vége lesz a mizériának, de közben elkaptam a covidot, szerencsére iszonyatosan enyhe tünetekkel, így megint halasztottunk, illetve párom beoltatta magát, hogy ne legyen/legyünk korlátozva. március óta szedem a várandósvitamint és múlt hónapban próbálkoztunk először, de már sztem későn, éppen ovu után... ebben a hónapban vettem ovu tesztet is, és úgy érzem elkaptuk a jó időt :D

tudom, hogy nálam sokkal rosszabb helyzetben vannak sokan és olyan sok időt várnak, szóval egy szavam sem lehet, hanem jön össze megint ilyen könnyen, de biztosan el leszek keseredve :/

Kérdező mesélj te is :) én azt hiszem mindent leírtam :D

2021. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/171 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

Mi masfel eve probalkozunk. Fel eve derult ki hogy termeszetes uton nem sok eselyunk van. Most tartunk a harmadik beultetesnel. Remelem most osszejon.

Kezdek kicsit belefaradni. Tul sok fajdalom, csalodas es penz van nar mögöttünk. De optimista vagyok most nagyon. Es neg egy het a teszt...

2021. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/171 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es.

Remélem ez lesz AZ a hónap.

Hihetetlen kitartás kellhet ehhez. Én szorítok nektek is :)

6-os

2021. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/171 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeoen köszönöm! En is szurkolok neked! ❤️ Es persze mindenkinek ❤️
2021. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/171 A kérdező kommentje:

6-os megy a drukk, azért a negatív hónap mèg is csak negatív hónap 😩de most legyen szerencsénk és kopogtasson a gólya 🙈

4-es iszonyúan sajnálom a helyzetet, sajnos mi akik temetésen úton tudunk próbálkozni, szinte el sem tudjuk képzelni milyen lehet a Ti helyzetetek :( nagyon szorítok!!! Családomba nekem is pont lombikoznak és nagyon rossz latni rajtuk a csalódást :( de egy biztos Ti iszonyú erősek vagytok!!❤️

2021. júl. 5. 06:03
 18/171 A kérdező kommentje:

Nálunk az első baba tervezésénél úgy voltunk, hogy oke próbálkozzunk kicsit előbb mint gondoltuk úgyse jön össze pikk pakk, majd a második hónapban majdnem kiköptem a fog kefét amikor megláttam a tesztet 🙄😅 azóta már 1 éves nagylegény ❤️

Kistesó projekt első hónapja igazából, de most hagytam abba a gyógyszert egy hónapja meg szedem a vitamint, meg igazából még apuka se élte úgy bele magát mert szerinte még kene egy két hónap, hogy legalább két éves legyen a kisfiam. Nem is biztos, hogy eltalatuk a megfelelő időt mert múltkor egy nappal előbb jött valamiért és mivel kislányt szeretnék így egy-két hónapot “áldozunk” arra a tényre, hogy azok a katonák akik pár napja várjak a nagy napot azok talán kislányok lesznek :))

De ettől függetlenül úgy izgulok, pedig ez még nem is volt annyira mindent bele hónap :( :)

2021. júl. 5. 06:11
 19/171 anonim ***** válasza:
2 vagyok :) nekünk ez a 4 hónap, volt már két kémiaim, de bízom benne hogy ez lesz az a hónap,és ez lenne első baba 😊😊nagyon drukkolok mindenkinek 😊😊❤️
2021. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/171 A kérdező kommentje:

2-es hát akkor ez legyen mindegyikünk nagy hónapja 🥰

Ki mikor tesztel? 🤞

Én ma vagyok a 7. dpo-n de alig bírok magammal 😩 természetesen semmit nem érzek még, korai de emlékszem kisfiammal voltak nagyon erős has szurkáim egymás után es az lehetett a beágyazódás ( persze így utólag gondolom annak)

2021. júl. 5. 07:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!