Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja kb egy hét...

Ki nem várja kb egy hét múlva? Izguljunk együtt :) Nekem 12-én kellene nem megjönnie :))

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/171 anonim ***** válasza:

A predictort csináltam, annak mindenképp ki kéne mutatni, legalábbis azt ígéri.

Egyébként a szabálytalan ciklusom miatt nem tudom pontosan mikorra kell megjönnie, de keddtől szombatig tippelném, így írtam az első kommentemben, hogy kb. 8-a.

2021. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/171 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ami azt írja az elmaradt menstruáció előtti 4.v5.naptól de én nem merném olyan hamar :D félek hogy negatív és elkeseredek aztán lehet pozitív lesz pár nap múlva :D ha még 10-e is belefér akkor pláne ne keseredj el amíg meg nem jött :)


6—os

2021. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/171 A kérdező kommentje:
Így van ne keseredj, amíg nem jön meg van esély 🥰🙏🤞
2021. júl. 5. 17:29
 34/171 anonim ***** válasza:

Beleférne a 10-e, de szerintem most korán volt ovum.

Még van egy halvány reményem.

Mindenkinek sok sikert, kíváncsian várom, mi lesz veletek! ❤

2021. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/171 anonim ***** válasza:

Ovut honnan tudod mikor volt? Én most hogy elkezdtem tesztelni úgy érzem nem biztos hogy egybevág a szurkalassal gorcsolgetessel vagy folyassal. A helyedben 8an és 10én tesztelnék ha nem bírnám ki :D

6os

2021. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/171 anonim ***** válasza:

Az ovunak nálam nincs más tünete, mint a bő folyás. Ez nálam juni 22 volt, így arra tippelek.

Kicsit korainak tűnik amúgy, de nem csak aznap csináltuk hanem egész héten rendszeresen.

2021. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/171 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy a bő folyás után 4-5 nappal volt ovum, lh tesztel nézem, mert nekem semmi jele nem szokott lenni csak a szurkálás, de az van hogy 3 napig is van.

5 voltam

2021. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/171 anonim ***** válasza:
Én is a napokban olvasgattam, van akinek a folyás 1 héttel előbb is lehet, vagy utána. Szóval nehéz eldönteni. Nekem ciklus.hu-n és telefonon lévő appon is 2-ára mutatta a pé-t de a teszt 30-án volt pozitív, onnan 12-36 óra a pé, szóval az meg 1-e... de 5 nappal később is, hogy szurkálást érzek, pedig nem is arra figyelek, csak néha erősebben szúr, hogy nem tudom nem észrevenni, nem tudom minek a jele lehet. mert tünetnek még korai. még 10 nap a nemvártig és a mellem furán érzékeny, mmint mensi előtt 7 nappal oldalról szokott feszülni, hónalj felől húzódik egy héten keresztül, most meg így középről érzékeny. hát, remélem minden változás valami jónak az előjele :D (6os)
2021. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/171 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Kicsit adtatok ezzel nekem is reményt, lehet, hogy akkor nem az volt az ovu, és korán teszteltem. Remélem.
2021. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/171 A kérdező kommentje:

Na akkor szedjük össze ki mikorra nem várja és mikor fog tesztelni? 🤞Én már elvesztettem a fonalat annyira trécseltünk😬

Én 12-re nem várom és megpróbálok egy tesztet 9-én a 11. dpon🙈

2021. júl. 6. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!