Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja kb egy hét...

Ki nem várja kb egy hét múlva? Izguljunk együtt :) Nekem 12-én kellene nem megjönnie :))

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 19:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/171 A kérdező kommentje:

8-as ne add fel amíg meg nem jön 🙏🤞

Nagyon sok olyat olvastam, hogy mensi napján negatív majd csak napokkal később lett halvány pozitív 🤷‍♀️

Ne add fel!! ❤️

2021. júl. 8. 09:10
 52/171 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én tegnap teszteltem predictorral pozitívat. 12.dpo volt, de nekem utóbbi időben ekkor jött meg, és mivel nem jött, teszteltem. Alig érzek valamit, bár néha érzem a méhemet, ahogy a korábbi terhességeknél. Van már egy 2 éves lányom, most majdnem egy éve próbálkoztunk már a masodikkal. Nem tudom mi lesz, de várni kell, ma nem teszteltem... még. Nincs is tesztem csak egy predictor amit több hónapja vettem. Holnapra tartogatom. Tegnap is csak délután, mivel nem jött meg. Megy a drukk mindenkinek 🍀🍀🍀
2021. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/171 anonim ***** válasza:

52-es de jó neked. Írd majd meg mi lett a holnapi eredménye :)

Én 7. vagy 8. dpo-n vagyok, majdnem mindig a 14.-en jön meg így még várok türelemmel... 12.előtt nem tesztelek semmiképp. Igazából csak reggelente kell erősnek lennem, mert nemvárt előtt délutániból félek, hogy amúgy sem mutatná ki :D

2021. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/171 A kérdező kommentje:

52-es, szívből gratulálok 🥰🥰🙏


Nekem is reggelente kell erősnek lennem 😅 délutániról már le tudom beszélni magam, hogy az aztán tényleg felesleges még ebben az időszakban 🙈 ma vagyok a 10. dpon.. csiga lassan megy az idő 🥺🤞

2021. júl. 8. 12:25
 55/171 anonim ***** válasza:

53-as vagyok de amúgy 6-os az elejétől 😀 csak az előbb elfelejtettem odaírni.

Én most nagyon bizakodó lettem. 21.ciklusnapom, ovu utáni 7.nap és jött egyetlen 1 csepp barnás folyásom!!! Pedig már napok óta semmi. Most a barna csepp után minimális teljesen fehér hüvelyváladék.

2 napja furcsán érzek valamit a bal petefészkemnél. Bízom benne, hogy ez lehetett a beágyazódás 😊

2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/171 anonim ***** válasza:
100%
52-es vagyok. Köszönöm, igazából delutaniból teszteltem tegnap is és ma is 😊 ma úgy látom erősödött, de ma más tipussal teszteltem. 55: megy a drukk 👍 meg persze mindenkinek! Írok holnap.
2021. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/171 anonim ***** válasza:

5 vagyok nekem a januári + nál délután lett +9dpon, szerintem reggel - lett volna, mert mindig a délutáni lett erősebb.

Sajnos missed lett, nem lett szívhang.

2021. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/171 A kérdező kommentje:

Kezeljétek ma megjött, ilyen még sosem volt, hogy korábban jött 🥺 bár lehet közre játszik, hogy múlt hónapban hagytam abba a gyógyszert, ez az első hónap nélküle. Most hogy csináljam szerintetek? Következő hónapban hogy lesz a pé-m? Előbb lesz? Bocsi ha hülye kérdés de hátha tudjatok :/ van itthon mondjuk ovu tesztem, majd azért figyelem. Most nagyon remelem nem kavaró főtt össze a ciklusom :( eddig olyan szép 28 napos volt (gyógyszer nélkül is) 😩

Nektek megy a drukk!!! ❤️

2021. júl. 9. 09:18
 59/171 A kérdező kommentje:
* nem kavarodott össze a ciklusom
2021. júl. 9. 09:19
 60/171 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire tuti összekavarodott a gyógyszerrel, nekem ehhez egy szteroidos kenőcs is elég volt... de majd 1-2 hónap alatt beáll.


Sajnálom, hogy nem sikerült, de nem mindenkinek megy elsőre, ne keseredj el. Egyébként az még idegesítőbb szerintem, ha késik, és mégsem vagy terhes.

2021. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!