Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez halvány pozitív? SOS! Még...

Ez halvány pozitív? SOS! Még nem volt hasonló tesztem a 14 hónap alatt!?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon sok negatív teszten vagyok már túl és nem tudom elhinni, hogy ezen a teszten végre van egy kis reményem.


Holnap kellene megjönnie remélem nem fog ti is látjátok vagy képzelődöm?


[link]


25/N



2021. júl. 6. 12:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%
En látok ott második csíkot az enyém is ilyen volt anno🤗
2021. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy látom a fényképek időbélyege szerint, hogy az utolsó, amin halványan pozitívnak néz ki, az inkább száradási csík. Több, mint 10 perccel később készítetted azt a képet, a többi pedig negatív.

De tiszta szívből kívánom, hogy ne legyen igazam! Nagyon szurkolok!

2021. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én éppen fordítva látom. A 12.23ason van halvány 2.csik és a másikon ami alul van nem látom annyira.
2021. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Az első két kép amin lila törcsi a háttér azt 12:21 fényképeztem le miután 5 percen belül megjelent az a halvány csík az alsó képet pedig 12:23 kor csináltam próbáltam több féle képpen képet csinálni de nagyon nehezen látszik így is.
2021. júl. 6. 14:59
 25/31 anonim ***** válasza:
Csináltál azóta?
2021. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 AlexandraL22 ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo?
2021. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jelentkezem!

Utólag meg jött 2 napig tartott majd úgyanúgy továbbra is halvánx volt a tesztem elmentem orvoshoz azt mondták, nem lát terhességet ha volt vérzés akkor minden rendben van. Nem tudom ez mitől lehetett azóta nem teszteltem ennek már 1 hete.

2021. júl. 21. 17:16
 28/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémiai terhességed volt, a predictor érzékeny annyira, hogy azt is kimutassa. Elindult a hcg termelés, de valami miatt megakadt a folyamat és megjött a vérzésed. Elég sűrűn előfordul ez sajnos.
2021. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
De ha ilyen van az orvos mért nem mondta?
2021. júl. 21. 20:02
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom miért nem mondta🤷‍♀️ Nekem kétszer volt kémiaim, egyértelmű pozitív volt a predictor, aztán 3-4 nap múlva megjött. Nekem orvos mondta, hogy ez kémiai volt és hogy milyen gyakran előfordul. Nagyon sok nőnek van ilyen, csak aki nem tesztel, az ráfogja, hogy pár napot késett és nem is tud róla, hogy elindult ott egy terhesség.
2021. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!