Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt 4 nappal...

A nem várt előtt 4 nappal lett ez a teszt? Jelenthet halvány pozitív teszt terhességet a nem várt előtt 4 nappal? Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

[link]


Élőben azért ennél erősebb.


2016. márc. 5. 09:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem várt előtt 4 nappal miért teszteltél? Megérzésből? Vagy van valami "tüneted", ami más, mint amit eddig tapasztaltál?

Amúgy szerintem ígéretesnek tűnik. Drukkolok, hogy erősödjön!

Én is 9-re nem várom. ;)

2016. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyit láttam volna ma reggel a tesztemen, én örültem volna... Nem várt előtt 1 nappal vagyok. Szóval szerintem is bizakodhatsz.
2016. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nagyon duzzadtak a melleim egy hete, mára már nem annyira jelentősen, de még mindig. Ez nem jellemző rám, első-második mensi napkor szokott, vagy legfennebb előtte 1 nappal. Két napja egész nap szédültem, fájt a fejem.
2016. márc. 5. 10:13
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok. Nektek is sok sikert :)
2016. márc. 5. 10:14
 5/26 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy ez pozitív! :) Nekem is már halvány pozi volt a kisfiammal nemvárt előtt 4 nappal délután! :)
2016. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez szép pozitív bár mèg halvány de korán teszteltel így minden okos lesz!! Nekem mèg 5 nap van hàtra én is szeretnék egy ilyet!!! ;-) Lara
2016. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
jaj, köszi lááányok. Annyira bízom :) sikereket Nektek is
2016. márc. 5. 10:40
 8/26 anonim ***** válasza:

Köszi Kérdező, aranyos vagy! :)

Amúgy első baba lenne? :) Ja, és mikor tesztelsz legközelebb?

#1 vagyok, Ági

2016. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
En is Agi vagyok :) elso baba lenne ;) Neked?
2016. márc. 5. 11:15
 10/26 anonim ***** válasza:

:) Nekünk is. És naaagyon régóta várjuk. Szóval most már tényleg jöhetne! ;)

Ági

2016. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!