Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12.napján ovu, együttlé...

Ciklus 12.napján ovu, együttlét, rá 5 napra minimális barnázás, negatív terhességi tesztek, majd 27.napra menstruáció. Hol lehet a gond, miért nem jött össze a baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 18:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szuper! 😊 Nagyon drukollok! 🤞🏻 Én holnapra nem várom, de azt érzem meg fog jönni sajnos :/ 2 hét múlva megyek nőgyógyihoz, ovu követést szeretnék. Meglátjuk mi lesz. Majd írj mi lett nálad! ☺️
2021. aug. 5. 19:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 7 nap a nemvártig. Ami nagyon fura hogy szó szerint nem érzek semmit. Pms tüneteim sincsenek a mellem sem feszül egyáltalán pedig mindig szokott. Lehet a palástfű tea jótékony hatása majd kiderül :)
2021. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem közben megjött, ahogy sejtettem is. Palástfű teát mire iszod, az mire jó? Napi hányszor kell inni?
2021. aug. 7. 11:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Palástfű tea a progszteronszintet emeli. Barnázás ugye gyakran fordul elő progiszinthiány miatt. Mivel vérvételre csak következő ciklusban megyek, ha megjön, szerettem volna addig is tenni valamit. Napi 2 csésze javasolt. Én reggel és este szoktam inni. De fontos, hogy csak peteérés után szabad inni. Peteérés előtt cickafark teát szoktak, az meg a peteérést segíti elő :) abbahagyni nem tudom melyik nap kell, aki gyógyszerben szedi a progeszteront akkor szokta, mikor megjön, vagy a nemvárt napján ha negatív a teszt.
2021. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!