Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha basztat a...

Szerintetek ha basztat a főnököm kb másfél hónapja mióta tudja ahogy terhes vagyok, menjek el tp? Rengeteget idegeskedek miatta

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 12:24
 1/9 anonim válasza:
92%
Mit értesz basztatás alatt? Mivel basztat? Nem lehet, hogy túl reagálod?
2021. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Parancsolgat, lekezelően beszél, és szid mert hogy én h merek terhes lenni. Kiabál sokszor ha nem tudom elvégezni idoben a plusz munkát amit ad
2021. júl. 9. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagy férfi? Eddig nem volt ilyen?
2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mindenképp menj el tp. A stressz árthat a babának.
2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Férfi, 50 éves kb. Nem volt, kedves volt eddig
2021. júl. 9. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan ez volt nálunk is.

40es évei közepen járó ferfi volt a főnököm.

2en dolgoztunk az irodában, elvoltunk. Ahogy megtudta, hogy terhes vagyok, ott minden megváltozott. Onnan plusszmunkák, bunkózás, mindenbe belekötés. Annyi melót adott, a 8 órába nem fert bele, majdnem minden nap 10órát ültem benn eleinte. A terhesgondozás idejét elvileg nem dolgoztathatja le, na ő ezeket is írta, percre pintosan mennyit voltam el, ezt is "behajtotta"


En besokalltam, azt csináltam, ha már sok volt belőle, elmentem táppenzre 1-2hétre. Pont mikor nagy szükség lett volna rám.

A 3.ilyen alkalom után észrevette magát, onnan visszavett, de akkor sem volt már olyan normális, mint elötte.


Oda tuti nem megyek vissza dolgozni.

2021. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha kevesebb pénzből is jól elvagytok, szerintem menj el táppénzre.

Szemét egy ember, nem kell eltűrnöd.

2021. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Velem a műszak vezető volt bunkó miután megtudta, hogy babat várok.

Hozzam sem szólt szinte, megkérdeztem hogy mi a baja velem, esetleg rosszat csináltam? Akkor mondta, hogy hat meg tudtam terhes vagy.... az a hangnem mai napig benne van a fejemben. Nagyon rosszul esett tole, igaz azóta gratulált a kislanyomhoz és mondta is kis formás, hajas baba, de mai napig rosszul érint, ha eszembe jut, pedig előtte kenyérre lehetett kenni. Én 12.hetes koromig dolgoztam, rettentő sokat hánytam és nagyon rosszul viseltem az éjszakát. Jól is tettem hogy eljöttem, mert 25 hetes koromig nagyon sokat hánytam. Szerintem te is menjel el, ha tudsz, mert a stressz egy örök gyilkos! Ezt úgy értem, hogy jót sose tett és nem is fog.

2021. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben elmennék táppénzre.Ha stresszes vagy a baba is megérzi. Ez az egyik legszebb időszak az életedben, hogy babát vársz. Töltsd el ezt az időt arra, hogy boldog és kiegyensúlyozott legyél. Csak ez számít❤️
2021. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!