Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 31-én volt az abortusz...

Március 31-én volt az abortuszom..kb másfél hétig véreztem, lehet tovább is nem tudom pontosan. Viszont a párommal úgy 2hete együtt voltunk és elment bennem. Meg nem jött meg a mensim, a melleimbe vannak kisebb görcsök vannak.???!

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy tesztet de negatív lett. Szerintetek megfog jönni azért van a melleimbe görcs? A bunkoskodo kommentek kíméljenek
2021. máj. 3. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez most komoly?
2021. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen
2021. máj. 3. 15:40
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Eleve 6 hétig nem is lehetne együtt lenni.

Kicsi az esélye de előfordulhat ha épp volt peteérésed.Nagyon felelőtlenek vagytok...

2021. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom..de gyógyszert meg nem szedhetek amíg nem jön meg
2021. máj. 3. 15:48
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Gumi is létezik
2021. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Gumit lehet húzni viszont, ha már nem bírtok ki 6 hetet. Ne haragudj, de nekem nem fér a fejembe, hogy jut eszetekbe még egy abortuszt megkockáztatni. Nem tudom, hogy hányadik héten volt az abortuszod, nekem például a spontán vetélésem utáni 18. napon volt már peteérésem. Reméljük, hogy neked még nem tartott ott a szervezeted, hogy felocsúdott volna a terhességből.
2021. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Te magadtól vagy ennyire hülye, vagy fogják a kezed?

Talán csinálj egy tesztet. Elárulok egy titkot: abortusz után rögtön teherbe lehet esni. Remélem neked nem sikerült....

2021. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet ott van, negatív lett de nemtudom h ilyenkor már kimutathato-e
2021. máj. 3. 16:08
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Kétesélyes a dolog. Mivel negatív a teszt, talán megúszod, de pár nap múlva ismételd meg.


Megkérdezhetem, hogy miért nem védekeztetek?

2021. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Hú kérdező, ne haragudj de nem is értem, hogy gondolod, hogy majd a bunkó kommentek elkerülnek. Az csak hagyján, hogy abortusz után nem bírsz a véreddel és már szexelsz, de hogy arra sincsen eszed, hogy rászólj a pasidra, hogy húzzon gumit a pöcsére. Végül is nem őt fogják kikaparni még jópárszor hanem téged...nem neki megy tönkre a teste hanem neked....remélem, hogy nem vagy terhes
2021. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!