Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjünk vagy már nem...

Reménykedjünk vagy már nem érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kétségbeestem, azt hittem hogy most sikerült a bébi mert nagyon feszült a mellem olyan szokatlan formában ,nem úgy fájt mint máskor, menstruáció előtt egy héttel azt hittem beágyazódot mert görcsölt a hasam alja, és biztos voltam benne hogy sikerült. Viszont ma vagyok a nem várt napján és valami barnás kocsonyás folyásom lett ami kis mennyiségű, de viszont fáj enyhén tompán a hasam alja. Szerintetek van remény még? Tudom majd fogják írni hogy majd holnap kiderül ha meg jön akor meg jön,ha nem akor nem. Már ki bögtem magam, és még mindig reménykedem hogy hátha. Meg köszöném ha írna valaki hogy járt már így, és hogy lett belőle valami vagy nem.


2021. júl. 10. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

szia. együttérzek, én is hasonlóan vagyok de nekem 6 nappal a nemvárt előtt jött ilyen fehér krémes folyás amiben van egy két csepp barna így világosbarnás lett. pedig nekem is máshogy feszül, érzékeny a mellem, de most a bal petefészkemnél is érzek valamit... én is teljesen kétségbeestem, sírtam, már az ügyeleten gondolkodtam, hogy írjanak fel valamit hátha megmarad a baba... de ha menni akar, most már menni fog :(

szorítok neked is!!

2021. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen! Nekem is világos barna nem sötét, és nyálkás olyan mint peteéréskor tojás fehérje álagban csak világos barna. Énis szorítok neked!
2021. júl. 10. 21:53
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
igen, én is így vagyok a "barnázással", ugyanilyen nekem is. de akkor hirtelen nagyon megijedtem. nemrég vettem be magnéziumot gondoltam az apró görcsökre jó lesz, el is múltak, bár nagyon hamar, nem biztos, hogy attól. várom a reggelt és nagyon remélem, hogy nem lesz rosszabb :( ha igen, akkor kérek dokitól időpontot, jelenleg csak keddenként rendel, remélem 3 nap múlva is tudna :(
2021. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tesztelj legalább ha plusz de megjön tudod hogy valami megindult, ha tovább kell menni dokihoz akkor ennyivel is tudsz infót adni
2021. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3/mas énis félek a holnaptól nagyon! Remélem minden ok lesz veled és velem is!
2021. júl. 10. 22:23
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát most holnap meg láttom hogy mi lesz ha meg jön inkább nem is akarok tudni róla ha megindult itt valami 😒😒😒 ha nem jön meg holnap akor el lövök egy tesztet🙂
2021. júl. 10. 22:26
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
első vagyok. én is idekészítettem a tesztet magam mellé.. 10-es teszt és elvileg 4 nappal a nemvárt előtt jelez... igaz nekem még 5 lesz vissza holnap, de ha nem jön meg megcsinálom. csak az a baj pár napja éjjelente is felébredek pisilni, most jó lenne ha nem mennék ki :(
2021. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jó lesz az majd meg látod ☺️ minden jót kívánok neked! Majd írd meg hogy mi lett majd végül.
2021. júl. 11. 00:37
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Szia. 5-kor felébredtem megcsinaltam a tesztet mert halisten nincs semmi vérzés vagy barnázás és a mellem is még érzékeny. De negatív lett. Mondjuk még 5 nappal vagyok a nem várt előtt, nem is akartam még csinálni csak emiatt a barna csepp miatt.
2021. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia. Nekem sincsen azóta semmi!

Nekem 2 nap múlva kéne meg jöjjön.

Ma vagyok a ciklusom 30napján.

Reménykedem hogy sikerült, tesztet csak nem csinálok még csak majd menstruáció napján ha nem jön meg.

Lehet még nekem se mutatná még ki.

2021. júl. 11. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!