Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjek még? Vagy nem...

Reménykedjek még? Vagy nem érdemes? 3 negatív és 2 nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Van 3 negatív (Lily, Expect, pregnancy) és két halvány pozitív tesztem (Expect). Ma kellett volna megjönnie, de eddig nem jött, és nincs is olyan érzésem, hogy jönni fog. :)

Hányingerem van lassan egy hete, elalszom ülve, hasam szúrkálgatott pár napja. Cicim nem érzékeny, bár minden melltartóm mintha kissebb lenne, és amint hazaérek megszabadulok tőlük, mert zavarnak. Ma fáj a fejem kicsit.


Igen, kiírtam pár napja egy hasonló kérdést, de az már nagyon a lista végén van.


2010. febr. 11. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem félidőben hasfájásom a nemvárt előtti napon hányingerem volt,másnap halvány poz. lett a tesztem.A doki 5 hetesen már látta,hogy útban van a kisfiam.Vagy tesztelj a jövő hét elején vagy menj dokihoz,az még biztosabb.
2010. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jött meg, igaz? Akkor miért adod fel?
2010. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

hmmm. ma kellett volna megjönnie, de már van két halvány pozitív teszted. akkor mi a kérdés??? van akinek ott a baba, de még a nemvárt napja után egy héttel is negatív a teszt!

gratulálok, tessék örülni:D:D

egyébként sztem jövőhét előtt felesleges a doki, mert úgy se fog sokat látni!

magad megnyugtatása képpen csiálhatsz még tesztet mondjuk a hétvégén, biztos erősebb lesz, mivel ha már mérhető a hcg-d akkor naponta duplázódik!

boldog babavárást!

2010. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem merem beleélni még magam. Volt már vetélésem sajnos. :(
2010. febr. 11. 20:14
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
én azt nem értem miért kell a nem várt ELŐTT 5 tesztet csinálni. magadnak köszönheted hogy most meg nem tudod mi van.
2010. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Én erre azt tudom mondani,hogy nekem ugy volt egy évvel ezelőtt,h csináltam amensi után egy nappal egy tesztet(Illa TEST nevű teszt)negativat mutatott,megnéztem egy óra mulva akkor is negativ volt,majd három ora mulva akkor nagyon halványan de pozitiv lett,rá 3 napra csináltam méágegyet ugyanebből és az is halványan de pozitiv lett.Sajnos nem maradt meg a baba.A férjemmel tavaly szeptember környékén rágyúrtunk a babára ismét,akkor viszont a Gabriell nevü teszt,10ből 10 nem mutatott terhességet,és bizony 6hetes terhes voltam,ikrekkel,de sajnos őksem maradtak meg!most is probálkozunk babóval,kedden kellenne megjönnie csináltam egy hcg-line nevü tesztet,nagyon nagyon nagyon halványan,szinte alig látni de ott van egy csikocska!türelmetren ember vagyok,márcsak a csalódások miatt,a melleim most annyira fájnak és a derekem is,és bizonytalan vagyok mégis:-)
2010. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbitek az első mondathoz,"a mensi elmaradása után"
2010. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves 20:30-as.

Nemvárt előtt? Ma kellett volna jönnie. Ritka az órapontos mensi. Nekem szokott egy nappal korábban jönni (tehát tegnap is jöhetett volna) És ma van egy halványka pozitív és egy negatív tesztem. Tegnap pedig 2 nega. Hétfőn meg egy halvány pzitív. Ezért a bizonytalanság részemről. Eddig minden alkalommal egyértelmű választ kaptam, amikor terhes voltam. Az első terhességemnél azonnal megjelent erős csíkom volt a nemvárt előtt 3 nappal. A tüneteim (főkén hányás/hányinger) is korán jelentkeztek akkor is és most is. Ő az egyetlen gyermekem, sajnos a többi terhességet nem tudtam kihordani.

Talán így már érted az izgalmat.

2010. febr. 11. 22:15
 9/18 anonim ***** válasza:

persze, hogy érthető az aggodalmad, még egy nem vetélt nő is izgatott ilyenkor, hogy mi a helyzet. viszont, lehet azért ilyen halvány, mert most egy pár nappal később volt a p.é-d! az elsőnél pedig korábban!

nyugodj meg, mert az idegeskedés egyáltalán nem tesz jót!

egyébként kivizsgáltattad már magad, hogy miért vetélsz el? remélem ez a kisangyal veled marad!!!

sok szerencsét és írd meg hogy hétvégi teszt mit mutat!

2010. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2 vetélésem volt. Ennyinél még nem vizsgálnak. Egyik esetben terhességi vészes hányásom volt, még az infúzió sem segített, a másik esetben pedig beteg lettem és 41 fokos lázam volt.
2010. febr. 12. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!