Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes még egyszer tesztelni...

Érdemes még egyszer tesztelni vagy inkább már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Három hónapja tettem le a tabit utoljára aug.9-10-én jött meg, többször is voltunk együtt a párommal a hónapban...most legkésöbb 10-re vártam de sehol a mensi...a nemvárt napjától fogva vannak enyhe hasi görcseim, néha két olalon vagy felváltva, néha az alhasban olyan "mindjárt megjön" érzés, de semmi:(Egy kis szagtalan átlátszó folyás(nyálka) van, meg felpuffadt a hasam,de mellfeszülés sincs...teszteltem 11-én de egyértelmüen negatív lett...szerintetek már nem lehet baba, vagy csináljak ma is egy tesztet?
2010. szept. 13. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megzavarodott a ciklusod, és később jön meg.
2010. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát 11.-e már 2 napja volt. szerintem tesztelj!!!írd meg :) szorítok neked :)


2 kisfiú anyuja

2010. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hali csináltam ma is egy tesztet, de egyértelmüen negatív lett:( Sajnálom nagyon mert örültem volna egy babának, ehelyett marad a hormonzavar ahogy kinéz a dolog...:(Pedig eddig napra pontosan megjött magától:( Azért köszi a válaszokat.
2010. szept. 13. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem biztos, hogy hormonzavar, ha csak 3 hónapja hagytad abba a gyógyszert. Nekem is volt már 35 napos ciklusom és nincs hormonzavarom...
2010. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is aug 9-én volt az utolsó vérzésem, és már 1,5 hete pozitív lett a tesztem. Szerintem nálad nem baba van a dologban, csak a gyógyszer abbahagyása bekavart.

2010. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!