Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dávid terhességi tesztet...

Dávid terhességi tesztet használ valaki? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Ovulációs teszteket rendeltem egy oldalról, gondoltam adok neki egy esélyt. Azt írja 10-es érzékenységű. Nemvárt előtt 1-2 nappal vagy nemvárt napján volt akinek kimutatta? Azon kívül x-epil 2db-os 25-ös erősségű tesztjeim vannak itthon, azt késés előtt semmiképpen nem próbálnám.
2021. júl. 14. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor ovulációs teszttel akartál terhességre tesztelni? Szerintem ennek nem sok értelme van. Igen, hallottam már hogy jósteszt, meg reagálhat a hcg-re, stb, de valamennyi LH mindig van a szervezetedben. Mondjuk minél terhesebb vagy, annál kevesebb :D Így ha nem csak elírtad, és valóban ovu tesztről van szó, akkor inkább várd meg amíg késni fog a menstruációd.
2021. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, bocsi. lehet rosszul fogalmaztam. ovu teszteket rendeltem és ott volt ez a Dávid terhességi teszt a webshopban, extra érzékeny és gondoltam rendelek egyet. de most utólag olvasom, sokan írják, hogy későn mutatta ki. lh tesztet ovura használtam :D
2021. júl. 14. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Davidbol is van több fajta erősség, lehet aki azt írja későn mutatta az a 25-öst használta nem a 10-est.


A negatívat tuti jól mutatja, nekem minden hónapban hófehér.

2021. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Én a 10-esről olvastam rosszat. Többen is írták hogy másik márkájú 25-ös előbb mutatta :D


Sajnálom, remélem mihamarabb pozitívat tesztelsz :)

2021. júl. 14. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindegyik teszt megbízható, csak ésszel kell használni. Magyarul:ha késik akkor tesztelj.
2021. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 2 nappal mutatta halványan. Akkor a többi teszt már erősebb volt.
2021. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös. meg akarom várni, hogy késik-e, csak mint említettem, voltak akiknek ez jelezte legkésőbb, sőt, 1-2 nap késésnél negatív volt..

köszi, 6-os, igen az a fura, hogy 10-es érzékenységű, de a többi erősebben mutatja :)

2021. júl. 14. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Legutóbb Én is azt rendeltem és utólag olvastam azokat amiket te. Mikor nem voltam kismama totál negatív volt, mikor igen 1 napos kesésnél, nem egetrengető erős 2 csík lett de kimutatta egyértelműen 🙃
2021. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!