Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitiv 10es teszt után a...

Két pozitiv 10es teszt után a 25ös még mindig negatív?

Figyelt kérdés
Két napja kora délután lett két pozitív 10es tesztem a menstruációm napján (kèt külön márkájú teszt). Halványak, de egyértelmű pozitiv. Ma reggel és tegnap reggel is a 25ös xepil teljesen negatív. Menstruációm még nem jött meg. Szerintetek kémiai? Megfog jönni csak később? Teljesen el vagyok keseredve :(
2021. júl. 16. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem várj pár napot és ha nem jön meg tesztelj újra.

(én az early predictort ajánlom az x-epilt annyira nem)

Lehet hogy csak kevés a Hcg a szervezetedben, van akinek később mutatja ki a teszt, van egy ismerősöm akinek egyik teszt sem mutatta ki ma pedig babakocsiban tologatja már a babát. Szóval csak nyugalom és kitartást.

2021. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annak idején (23 éve) nekem reggel a 10-es érzékenységű teszt pozitívat mutatott, a laborból meg negatív eredményt kaptam.

Rákérdeztem, kiderült, ők 20-asat használtak. Azt mondták, az csak a fogamzástól számítva három hét múlva ad pozitívat.

Úgyhogy 25-ös érzékenységű, ha ilyenkor negatív, az még bármi lehet.

2021. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2021. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg azt is délután, hátha olyankor látszik.
2021. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 hete szerdán lett pozitiv az LH tesztem. Tegnap kellett volna megjönnie. Az aggaszt, hogy elvileg a HCG naponta duplázódik. Ha minden rendben lenne, akkor nem kellene a 25ös tesztnek legalább nagyon halványan mutatnia, mivel a 10es 2 napja délután mutatta? Tudom amúgy, hogy ezt az idő dönti el, de borzalmas ez a bizonytalanság. :(
2021. júl. 16. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:

10-es teszteknél nagyon sok az olyan pozitív, amiből aztán nem lesz semmi.

Ha továbbra sem jön meg akkor ismételd meg a tesztet, ha jövő héten sem jön meg de a teszt negatív, akkor irány az orvos.

2021. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!