Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete kesik a mensesem,...

Monih20 kérdése:

1 hete kesik a mensesem, december 11-en volt az utolso elso napja. Tegnap csinaltam egy expect tesztet ami idon tul lett pozitiv, ma egy xepilt csinaltam de az negativ. Mindig rendszeresen jott meg,28-30 napra. Jart mar valaki hasonlokepp?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Időn túl mutatkozó értéket nem lehet figyelembe venni.

Persze van olyan, akinek időn túl lett csak pozitív és mégis terhes volt, de olyan is, aki meg nem.

Illetve 1 hét késésnél azért már bármilyen tesztnek szinte ki kéne mutatnia a terhességet, időn belül.

2-3 nap múlva csinálj még egy tesztet. Ha negatív, akkor nem vagy terhes.

2018. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16.-on napon lett pozitív, mert késői peteérésből fogant.
2018. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, en is abban remenykedem, hogy kesoi peteeresnel tortenhetett valami :)
2018. jan. 14. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy idöntuli pozitív tesztem (gabriel) előtte negativ volt mindig soha nem volt rajta második csík három nap mulva már halvány pozitív tesztjeim voltak idon belul... én szorítok!!!!
2018. jan. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is idontul jott ki nagyon halvany, es baba volt..
2018. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es neked utana negativak lettek a tesztek? Mert nekem sajnos igen :(
2018. jan. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!