Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a tegnapi lh...

Szerintetek a tegnapi lh tesztem pozitív volt?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom eldönteni, hogy az már az a bizonyos pozi vagy az is negatív és nem sikerült ez a ciklus.

Első tesztelő hónap. Az előző napokat szándékosan nem raktam fel mert egyértelmű negatív.


[link]



2021. júl. 18. 14:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam, hogy élőben a teszt sík egy minimálisan vékonyabbnak látszik, mint a kontroll csív, viszont egy picit erősebbnek is. Ezért nem vagyok biztos abban, hogy valójában minek számít
2021. júl. 18. 14:55
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a középső pozitív, a másik kettő negatív.
2021. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Középső a legerősebb úgyhogy az a pozitív mert erősebb a teszt csík mint a kontroll csík
2021. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szia. nekem is első tesztes hónap volt július elején.


[link]


az enyém így nézett ki 11-15. ciklusnapig. én a középsőt (13.cn) vettem pozitívnak, nekem az volt a legerősebb. 24 óránként teszteltem, vannak akik napi 2x tesztelnek, hogy biztosan elkapják a csúcsot.

2021. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a középső a pozitív jól láttad 4-es
2021. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen az egyértelmű nekem is, hogy az első meg az utolsó negatív. Bár nem a legjobb képminőséget raktam fel 🙈 De akkor a tegnapi veszem pozitívnak. Pár hét múlva kiderül, hogy milyen volt az időzítésünk a párommal (persze tudom, hogy nem csak ezen múlik a baba🙂)


4-es én is pozinak látom a középsőt, szurkolok ha baba miatt teszteltél

2021. júl. 18. 16:50
 7/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem sajnos nem jött össze a hónap, pedig jókor voltunk együtt ovu tesztek szerint. Barnáztam a 23.ciklusnaptól szóval valszeg progi pótlás kell majd. Pénteken megyek dokihoz és remélem felírja 😊
2021. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom, de új ciklus, új remény, sikerülni fog😊🤞


Múlt hónapban mi is kB jókor lehettünk együtt, de mensi előtt 2 napig, nagyon gyengén én is barnáztam, pedig nem jellemző nekem, de ha most is netalán úgy alakul én is megyek dokihoz, legalább hogy nézzen rám, hogy mizu. Bár már voltam az idén nála az éves szűrésen, de nem árt ha majd mégegyszer rám néz.

2021. júl. 18. 21:23
 9/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen én is így állok hozzá, új hónap új esély 😊 előző ciklusban is "sokszor" voltunk együtt de most teljesen véletlenül az egy hetes termékeny időszakom alatt megyünk nyaralni (mensi app írja annak de lh teszt is igazolta múltkor) ami azért más hangulat lesz mint a dolgos hétköznapok😊 És a kórházban is pont a nyaralás előtti utolsó munkanapra kaptam az időpontot 😀 reménykedem hogy égi jelek 🙂
2021. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lassan ki kell derülnie, hogy sikerült-e, vagy már kiderült?
2021. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!