Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért olyan igazságtalan a...

Miért olyan igazságtalan a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sokan mindent megtennének egy babáért, próbálkoznak hónapokig, vagy akár évekig, és még se akar összejönni. Valaki meg mindent megtesz, hogy elkerülje a terhességet, és mégis összejön nekik.

Egy ismerősömnél és a párjánál az anyagi helyzetük miatt szóba sem kerülhetett a baba, mert így is hitelük van, a férj munkanélküli(munkakereső pontosabban), csak a hölgy keres. Minden alkalommal védekeznek, és a hölgy mégis teherbe esett. Úgy, hogy olyan lett a kilincs, amit a hölgy megfogott aztán a többit nem kell mesélnem... Erre mennyi esély volt? És ha megszületik a gyerek, kb. ételt nem fognak tudni neki venni, hisz magukat alig tudják eltartani, annyira kevés a pénz. A körülmények szintén nem alkalmasak egy gyerekhez.



2021. jún. 21. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Szeretnél cserélni velük? Szeretnél úgy élni, hogy magatokat sem tudjátok eltartani? Szeretnél olyan körülmények között élni, ami nem alkalmas gyereknevelésre, hogy a gyerekednek sem tudsz enni adni? Miért olyan igazságtalan az élet, hogy egyeseknek így kell élniük, miközben nektek van mit ennetek, és jó körülmények között éltek?
2021. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kilincstől teherbe esni, szép sztori :D
2021. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kilincses baromságot ugye te sem hiszed el? Amúgy nem csak a teherbeesés igazságtalan, hanem az élet is.
2021. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

szerintem az emberek csak akkor kezdik el igazságtalannak tekinteni, amikor ők szeretnének gyermeket és nem jön nekik össze. Addig nem is foglalkoznak ezzel az úgymond igazságtalansággal. Pont mint bármi más téren, ami addig kicsit sem zavarta őket, amíg nekik nem kellett.

Tehát nézőpont kérdése, hogy igazságos vagy igazságtalan-e.


Engem is teljesen hidegen hagyott mostanáig, míg most, hogy már rajta vagyunk -bár ez még csak a 3. próbálkozós hónap lesz- csak úgy döbbenek az abortuszos kérdéseken.

2021. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Én teherbe esem, csak rossza a vége.

Downos baba lett volna a 4.gyerekem, következő terhességnél nem lett szívhang, másnak több egészséges gyereke is született a 6.at már a férje nem engedte, hogy haza hozza a korházból,minden gyereket eltitkolta otthon,csak akkor szólt mikor már késő volt.

2021. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebből engem egyedül a kilincs ragadott meg, hogy volt ez pontosan?
2021. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi tudjuk a választ?

Az élet sok más területen is igazságtalan van. Nőjj fel, békélj meg az élettel.

2021. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A kilincsig olvastam .. really?
2021. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a kilincs így éjféltájt le sem esett csak amikor írtátok 🤣 átsiklott felette az értelmi szintem.
2021. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

De hogy lett a kilincstől terhes? Meglovagolta vagy mi? :D

Egyébként mint látod, nem csak a teherbeesés, de az élet is igazságtalan. Te egészséges vagy, van mit enned, gondolom jó körülmények között élsz, pláne az ismerősödhöz képest. Más meg éhezik, nincs tető a feje felett vagy olyan helyen kénytelen élni, ami lakhatatlan. Mások meg nem egészségesek, hanem mindenféle autoimmun betegséggel, fogyatékkal küzdenek.

2021. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!