Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek rendszertelen a menstru...

Akinek rendszertelen a menstruációja, hogy derült ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, ha valakinek PCOS, szoptatás, éppen abbahagyott fogamzásgátló miatt alig-alig jött meg. Mi volt az a jel, ami miatt terhességi tesztet vásároltatok?

2021. júl. 22. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mindig rendszertelenül jött meg, ezért mindig volt tesztem otthon ( a legolcsóbb)

2 éve is 11 napja vártam, hogy megjöjjön. Görcsöltem, fájt a mellem, mint mielőtt meg akarna jönni.

Mondtam a barátnőmnek a munkahelyemen, hogy otthon csinálok egy tesztet, de biztos negatív lesz, már sokszor volt ilyen.

Megcsináltam a tesztet, a második csík nagyon, de nagyon halványan látszott.

Amikor a párom is hazaért, elmentünk venni drágább tesztet-eket

Megcsináltam és azon már tisztán látszott az, hogy terhes vagyok.

Tudtuk, hogy mikor hoztuk létre a kisfiunkat,pont abban a hónapban a 13 napomon volt peteérésem.

2021. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miota elek szexuális életet, mindig van otthon teszt
2021. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Havonta teszteltem egyet, akár megjött, akár nem. Jól tettem, mert tünetem semmi nem volt, ha nem tesztelgetek, csak az tűnik fel, hogy mozog a hasam. 😄
2021. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy amalgánnal tömött fogam. Első gyermekemmel voltam várandós, folyton vérzett az az 1 fogam, nem csak fogmosáskor, hanem random elindult. Fogorvos mondta, hogy amint megszulok elmúlik, de van akinél már 3.trimeszterben elmúlnak a panaszok.


Szoptattam még a gyermekem, mikor megint elkezdett verezni. Na mondom csinálok egy tesztet, nézzük meg mi a helyzet .

Volt itthon egy, s pozitív lett. Pedig nem menstrualtam még és férjemmel alig voltunk együtt. Sőt, abban a hónapban mikor terhes lettem egyszer voltunk együtt, szóval nagyon jönni akart a teso.

Azóta már Ő is megszületett.:)

2021. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2.5 évig szedtem fogamzásgátlót (lindynette 30), az abbahagyása után 1.5 évig nem volt normális ciklusom.

Amikor gyanús lett a dolog, és nagyjából már normál ciklusom volt, akkor 10 nap késésnél teszteltem.

Akkoriban még gyakori volt nála az 5-6 nap késés.

De pozitív lett.


Akkor már 1.5 éve próbálkoztunk.

2021. júl. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is össze vissza jött meg. De májusban kimaradt. Akkor teszteltem, de negatív. Jó, nem foglalkoztam vele, nálam előfordul. Aztán a június is kimaradt. Ott már néha volt hányingerem, amit ráfogtam a buszra, meg feszült a mellem, ezt meg arra, hogy biztos meg fog jönni. De aztán csak csináltam tesztet. Az pozitív lett. De a májusi kimaradás, még nem a baba miatt volt, csak a rendszertelenség miatt.
2021. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a következő:

25 és 29 nap között vannak a ciklusaim. De ha megjön, akkor mindig azonnal sötét vörös ver jelentkezik. Tehát nem barnáztam soha.

Amikor terhes lettem, akkor a 27.napon ez a barnázás kezdődött, és amikor a harmadik nap is csak az volt, vettem egy tesztet. Erős pozitív lett.

2021. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!