Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a menstruációm,...

Rendszertelen a menstruációm, lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2020 November 11-én volt utoljára menstruációm, utána decemberben már nem jött meg. Hozzáteszem, időnként megesett (évente kb 1x), hogy hosszú volt a ciklusom (leghosszabb eddig 47 nap). A párommal december 20-tól kezdtünk bele a babaprojektbe (előtte biztos, hogy nem eshettem teherbe, mert nem voltunk együtt). Most 2021 január 10-én már pozitívat teszteltem. Szerintetek lehetséges, hogy ebben a "zavart" ciklusban teherbe estem? Köszi szépen a válaszokat :-)

2021. jan. 12. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha pozitív a teszt, akkor igen 😏
2021. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Pozitív tesztel még mi a kérdésed :)
2021. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom,igazatok van, csak olyan hihetetlen. :-) Hétvégén azért csinálok még egy tesztet :-D Én komolyan fel voltam rá készülve, hogy hónapokig kell majd próbálkoznunk. A környezetemben olyan sok párnak jött össze nehezen a dolog, nekem meg ahogy írtam is, össze-vissza ciklusom van esetenként. Köszi a válaszaitokat :-)
2021. jan. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!