Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem ahhoz az orvoshoz...

Ha nem ahhoz az orvoshoz megyek kivizsgáltatni magam, mert nem vagyok vele megelégedve, hanem egy endokrinológus nőgyogyászhoz, fog fogadni ezekkel a panaszokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos az én orvosom sem foglalkozik velem úgy ahogy kene. Igaz, hogy egyszer veteltem el, de sajnos már fel éve nem jön a baba, és elég sok dolog megegyezik nekem az IR-el, és nagyon felek nem lehet majd még gyerekem. Szeretném magam ki vizsgáltatni, de nem tudom, hogy fel év sikertelen próbálkozás után, és egy vetélés után, valamint IR-es panasszal fog fogadni a doktor úr, vagy leráz? Annyira félek, hogy baj van, de inkább derüljön ki most, mint hogy ne legyen még egy gyerekem.

Sajnos akihez jártam nem vizsgált ki sehogy, pedig jeleztem neki hogy szeretnek hormon vizsgálatot is, de feleslegesnek találja a korom miatt.


2021. júl. 23. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magánrendelésen, jó pénzért majdnem mindent lehet.
2021. júl. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
magánban ahhoz mész akihez akarsz
2021. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!