Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik budapesti orvoshoz...

Akik budapesti orvoshoz jártok IR-rel, PCOS-sel, és babát szeretnétek, kihez jártok?

Figyelt kérdés

Az orvosom nem fogad tovább és újat kell keresnem.

Kit javasoltok Budapesten?



2019. júl. 30. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kombó, megspékelve Hashimotoval. Mi meddőségibe mentünk és volt mellette egy nagyon jó endokrinológusom.

A meddőségis nőgyógyász dr. Szűcs Zoltán volt.

Az endodokihoz Kecskemétre jártunk le, ő dr. Naszódy Péter.

Egyikük nélkül sem jöhetett volna össze. Bár még csak most vagy a 9. hétben, de az elmúlt két évben peteérésem se volt. Naszódy doki hathatós segítségével lett, úgy állította be a pajzsmirigy gyógyszereimet, hogy sikerült peteérést produkálnom :D Azt mondják egyébként, hogy a PCOS a legkönnyebben kezelhető "meddőség". Én úgy mondom, hogy nehezített pályás a babaprojekt :D

2019. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MensMentisbe jártam, Tűű dokihoz. IR és Hashimoto. Pajzsmirigyre msr egy éve szedtem Letroxot, majd Tűű doktorhoz kerültem, akkor kaptam IR-re is gyógyszert. Azt mondta legyünk türelmesek, kell egy fél év mire hat a gyógyszer, utána jöhet a baba. 3 havonta van kontroll, az első kontroll előtti napon pozitívat teszteltem. Előtte 6 évig próbálkoztunk. Megfelelő vizsgálat és dokik nélkül lehet még mindig csak várnánk :) Természetesen, hogy a jó endokrinológushoz eljussak, kellett egy jó nőgyógyász aki nem clostyval akarja turbózni az amúgy is rossz szervezetem, hanem az alap dolgokat kezelni, így neki is köszönhetem a jó irányt. Kitartás és sok sikert :)
2019. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 30. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Endokrinologushoz járok az Endocare-be szintén Tűű doktorhoz!

Sikerült teherbe esnem, jelenleg 18 hetes kismama vagyok es mai napig kontroll alatt tart.

2019. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!