Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan leszbikus...

Van itt olyan leszbikus hölgy, vagy pár, aki gyermeket tervez, esetleg folyamatban van? Tapasztalatok érdekelnek, siker történetek, minden ami ezzel kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Leszbikus párkapcsolatban élek, tervben van a baba. Érdekelne miként sikerült babát összehozni a hasonló cipőben járóknak. Mi is babát szeretnénk, és egy szeretető, gondoskodó családban felnevelni. Hiszen a család az család!

2021. júl. 24. 01:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Neked sem egészséges a fejlődésed, ha te a gyerek előtt intézed a házas életed. Ha hiszed ha nam a sexuális élete az embernek a hálóban történik. Szerintem ha két szerető emberrel él az a gyerek mindegy neki, hogy fiú vagy lány.

Egy lezbi lány anyukája

2021. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha bármi is törlődött, az nem én voltam. :) Hadas Kriszta műsort láttam én is. Igen kevés lehetőségünk van sajnos. Pedig mennyire boldog családban nőhetne fel sok gyerek. Nem értem, hogy 2 nő miért van ennyire megkülönböztetve, hiszen minden nőnek joga van a gyermekhez, hiszen ezt a testet kaptuk.. Hogy lehetőségünk legyen gyermeket szűlni. De csak azért mert a szívünk nem az "átlagos és megszokott normákat követi" elveszik az esélyeinket. De az alkoholistáknak lehet gyereke, a bántalmazó apukának, anyukának lehet gyereke... Kicsit igazságtalan az élet. :(
2021. júl. 24. 13:35
 13/19 anonim ***** válasza:
98%
Egyikötök szülne? Ha igen nincs olyan barát, aki ad spermát és elintézitek otthon?
2021. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Én is arra gondoltam mint a 13-as. Vagy... Tudom hogy le leszek pontozva de őszintén vállalom a véleményem . Ha én ebben a helyzetben lennék valószínűleg ismeretlennel feküdnék le így biztosan nem jelenne meg később, hogy a gyermekre igényt tartson. Ismerőssel ez a probléma. Persze tartanék a nemi betegségektől amit így elkaphatok. De sajnos jogilag jelenleg egynemű pároknak nincsen normális lehetősége... 2 nő még ilyen szempontból még tudja oldani, ellenben 2 pasival
2021. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat. #14 részemről nem vagy lepontozva! Viszont, egy kapcsolatban lévő párnak, akik szeretik egymást nem igazán fér bele hogy mással érintkezzen. Ezt lelkileg lenne nehéz feldolgozni. Az, hogy kapunk spermát, igen, volt már ilyen és próbálkozunk is a továbbiakban, sajnos eddig nem jártunk sikerrel.

#13 mindketten szeretnénk szűlni, de nem egyszerre.

#egy lezbi lány anyukája, nem tudom milyen kapcsolatban vagytok a lányoddal, de azt tudom, hogy hatalmas küzdelmeken megyünk keresztül nap mint nap a rengeteg támadás miatt. De erősnek kell maradnunk, hogy teljes életet élhessünk. Egy kedves szó is rengeteg segítség. Légy büszke a l@nyodra és szeresd őt mindennél jobban. Nagy kincs az ilyen szülő :)

2021. júl. 24. 15:43
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
13 vagyok szerencsére nem tünok úgy, hogy e miatt neki problémája lenne, még sosem mondta hogy bántaná valaki. Mi elfogadjuk a férjemnek nehezebb volt, de inkább azért, hogy nehogy bántsák, de mivel szeretjük ez van, legalább nem kell aggódni, hogy valami barmot szed össze aki bántja😁
2021. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szuper szülők vagytok! :)
2021. júl. 25. 09:35
 18/19 anonim ***** válasza:
spermadonor,hogy egyikötök szül.béranyaság vagy örökbefogadás.mindegyik opcio leszbikus,homoszexuális párnak gyereke legyen
2021. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meddősègi klinikákon van lehetősèg egyedülálló nőkènt papírozva spermadonàciós inszeminációra, vagy lombikra. A barátnőd elkísèrhet a vizsgálatokra nyugodtan, bár bemenni veled nem lehet a járvány miatt. Senki nem kèrdez semmit, csak a lènyeg, hogy egyedülállónak kell vallani magad. A spermát tudtommal a klinikák biztosítják, szűrve vannak, vizsgálva, így a lehetsèges betegsègektől sem kell fèlned.
2021. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!