Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (leszbik), hogy közeled...

Lányok (leszbik), hogy közeledtek egy olyan lány felé, akiről nem sejtitek, hogy meleg-e vagy sem? Fiúk tapasztalatai is jöhetnek.

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Én ha nem ismerem, nem is merek közeledni. :/ :)

De ha van legalább egy olyan, aki ismeri, azonnal elkezdek puhatolózni, hogy van-e valakije, kivel van/volt, vagy ilyesmi...szóval amiből valami úton el tudok indulni.

Rohadt kellemetlen lenne, ha kiderülne, hogy árnyékra vetődtem! Ennek pedig fenn áll a veszélye...

Bármennyire is szuggerálom a helyzetet, hogy Ő is a lányokhoz vonzódjon. :D

26L

2015. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Félreérthetően beszélek. Mondjuk nekem könnyű dolgom van, mert eleve pimasz és félreérthető vagyok. Nem hozok fel meleg témákat. Nem árt ha nem vallatásszerűen, de megtudsz pár dolgot az illetőről.. (van-e valakije, stb) És ha teljesen tanácstalan vagy, mert lehet "akármi", akkor kezdj el félreérthető lenni. Olyan, ami lehet poénkodás, de lehet flört is. Meglátod hogy reagál. Csak vigyázz, hogy ne legyen túl sok.
2015. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!