Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » David teszt ugyanolyan jó,...

David teszt ugyanolyan jó, mint bármelyik másik?

Figyelt kérdés

Doki mondta, hogy lehet érdemes lenne korábban tesztelni, mert ajánlott nekem a progeszteron pótlás, illetve pajzsmirigy gyógyszert is korrigálni kell minél előbb. Azóta eltelt pár hónap, néha előttem 1-2 tesztet, de nem csavarodtam rá a dologra, valahogy éreztem, hogy nem sikerült. Most megtaláltam ezt a lila papíros David tesztet nagyon olcsón, rendeltem párat. 12-13 nappal vagyok ovuláció után, és negatív ma reggel, pedig most nagyon fura tüneteim vannak, olyanok, amiket nem lehet belemagyarázni, sosem volt még ilyen. Biztos voltam benne, hogy pozitív lesz. A tesztet 10-es érzékenységűnek írják, szóval szerintem már mutatnia kéne, ha van bármi is.

Viszont utánaolvastam (így utólag...), és elvileg nem a legmegbízhatóbb teszt, 50-esnek írják gyakorlatban, miközben elméletben 10-es csak. Nektek van ezzel valami tapasztalatotok? Ugyanolyan, mint a többi? Vagy ha tényleg nem a legjobb, mivel kéne tesztelnem? :)



2021. júl. 25. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a teszt a nemvárt előtt 2 nappal halvány pozitív lett. Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem ne éld bele magsd ebbe a hónapba. Vagy ha megnyugtat vegyél egy Gólyahírt.
2021. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nehéz kitalálni, mi a jó, sokan írják, hogy már 8-9 dpo-n halvány pozitív lett nekik, másoknak meg csak a kimaradt után... próbálok azért nem reménykedni. Többet nem is tesztelek akkor, csak ha kedden sem jön meg.

Köszi szépen a választ!

2021. júl. 25. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van mert vannak jó és rossz tesztek. Sokan nem lehetnek 100%-ig biztosak az ovu időpontjában, ez az egyik. A másik meg az, hogy nincsen csak egy meghatározott nap, amikor beágyazódhat a megtermékenyített petesejt. Itt is lehet egy pár napos szórás. Ezért lesznek ennyire különböző napokon pozitívak az azonos érzékenységű tesztjei a különböző embereknek.
2021. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 13. dpo-n próbáltam, akkor halvány pozitív volt már.
2021. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazatok volt, már mutatnia kellett volna, már ha lett volna mit.. :) Nagyon durván becsapott a saját testem ebben a hónapban.

2021. júl. 26. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is sokszor volt ilyen, minél jobban figyeltem a testem annál különbözőbb dolgokat véltem felfedezni,amiről mindig azt hittem hogy a sikeres hónap jele. Mikor meg összejött minden ugyanolyan volt mint menszesz előtt 🙈🤣

Ne stesszelj rá, legyetek együtt amilyen gyakran csak tudtok és sikerülni fog. Mielőbbi boldog babavárást!

2021. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na igen, ugyanígy jártam... :D Nyilván az eddigi hónapokban is felmerült bennem, hogy mi van, ha sikerült, de ennyi, aztán persze megjött, rosszul esett, de elengedtem az egészet. Most nagyon durván máshogy zajlott minden peteérés után, mint általában szokott, és olyan testi tüneteim voltak, amiket nem is nagyon lehet szimplán belemagyarázni. Nem arra gondolok, hogy picit belegörcsölt a hasamba, és már tudtam is, hogy sikerült, meg nem volt étvágyam a harmadik napon, és másnap rohantam babaruhákat venni...🤣 Lehet tudatalatt annyira szeretném az egészet, és annyira félek a kudarctól, hogy a végén a saját testem csap be. Vagy már volt máskor is így, csak akkor nem figyeltem, nem tudom...

Mindegy, gyekszem majd tényleg nem rástresszelni ezentúl, mert ezt nem fogom minden hónapban kibírni. Aranyos vagy, köszönöm, hogy írtál. :)

2021. júl. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!