Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 hónapban minden másnap...

Ha 1 hónapban minden másnap próbálkozunk össze kellene jönnie q babának igaz? Hány % esély van rá

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 11:33
A kérdező szavazást indított:
100%
80%
90%
50%
40%
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
KB. 15%. Összejöhet, de nagyon sok párnak tovább kell próbálkozni. Sajnos ez nem így működik, hogy "jókorL vagyunk együtt, akkor biztosan összejön.
2021. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagykönyv szerint a legeslegoptimálisabb időben való szex eseten is 15-20%...

És ez termeszetesen 2 totál probléma mentes embernél. Nem tudhatjuk, nálatok minden rendben-e, nincs valami "rejtett panasz"

2021. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért fél annyi fiatal a teherbeeséstől ha valakinél csak 1x véletlen elszakadt a gumi? Mert a 15% nagyon kevés főleg ha egy hónapban minden 2. Nap próbálkozás van. Akkor szinte lehetne gumi nélkül is csinálni ha ennyire kevés esély van rá
2021. júl. 26. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 16 éves vagy, a 15% igenis sok, de ha felnőtt vagy és teherbe akarsz esni, akkor kevés. Nézőpont kérdése.

Amúgy meg előre senki sem tudhatja, hogy ő az a kategória lesz, akinek elég egy "elszakadt gumi" és terhes lesz, vagy évekig nem jön össze.

2021. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
25%-ék.De ez elég hülye kérdés,mert függ a kortol.Minnél idősebb vagy ez a százalék annál kisebb.Monjuk nekunk 3.próbálkozós honapban össze jött és 39 vagyok.🤷
2021. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15-20% tankönyv szerint.

Ha akarsz babát ez elég kicsi, viszont ha nem akarsz, akkor igen nagy, gondold végig!

2021. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Normál esetben 15-20% esély van rá.

Nekem ki kellett venni az egyik petevezetőmet és ez a szám nálam tovább csökkent kb 10-15%-ra.

Hú na akkor felesleges annyira vigyázni. Elsőre terhes lettem.


Megszakításosan, főleg ha nem az utolsó pillanatban veszi ki a fiú, hanem a szex felénél, még ennél is kevesebb az esély, szinte mikroszkópikusan kicsi.

Na én terhes lettem (kb. fél év alatt, miközben mások "rendes" megszakítással soha nem esnek teherbe).


Ennyit az esélyekről és a statisztikákról.

2021. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

#7 vagyok

Mind a két eset ugyanazzal a férfival történt, lehet, hogy ha más lett volna a párom, akkor nem lettem volna terhes.

2021. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig azonnal teherbe estem eddig védekezés nélkül, úgy hogy nem kellett 2 naponta sem együtt lenni. Pedig nem a huszonéves korosztályt erősítettem. Tesómék, akik meg igen, 6 hónapig próbálkoztak mire 1x összejött. Nem lehet ezt előre megmondani, vagy megsaccolni.
2021. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!