Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek után pozitív....

Negatív tesztek után pozitív. Van esély?

Figyelt kérdés
3 napja késik, csináltam teszteket, de mind negatív lett. Viszont a mai pozitív és nem is olyan halvány. Van esély vagy annyira ne éljem bele magam? Augusztus 6-án megyek nőgyógyászhoz.
2021. júl. 27. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy később volt az ovu.
2021. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha később volt a peteérés, akkor igen.
2021. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán foganhatott pár nappal később.
2021. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy van rá esély! Ugye a vizeletből a hormont nézi a teszt. Valószínűleg előző napokban még nem termelte ezt a hormont a szervezeted, mert még nem ágyazódott be a magzat. Ellenben most már termeli a tested, és pozitív a teszt. Szerintem várj most egy pár napot, és utána tesztelj megint
2021. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnapi negatív lett gyorsan, ma délelőtti meg nem is halvány, ezért kérdeztem.

Amúgy nem rég óta próbálkozunk, 1 mensi volt azóta, szóval, ha tényleg siker... akkor nagyon gyors.

2021. júl. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!