Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes így? (Többi lent)

Lehetek terhes így? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk mindig és sosem volt még ilyen, a barátom elélvezett de próbálta kicsit visszatartani mert nekem meg nem sikerült és nekem akart jó ezért visszatette és utána pár mp után kivette és látta hogy ahol az óvszer kezdődik ott a gyűrűnél kifolyt. Kicsit ráment a herére de szerintetek tudott belém kerülni, ha nem szakadt ki és addig csak nem folyt le. Azóta ott nedvesnek érzem ugyan de nem a az ő váladéka miatt nem?

2021. júl. 27. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj terhes tesztet, ha a gyűrűn kifolyt, akkor meg van az esélye. Én biztosra mennék
2021. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van rá esély,igen.Mikor kell meg jönnie?Ha nem jön meg csinálj tesztet.Nekem 18 évesen így lett a fiam,igaz ott kiszakadt a gumi,de szerintem így is esélyes.
2021. júl. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már késik

Lassan 40 nap de sosem volt pontos.

2021. júl. 28. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet,mire vársz?
2021. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyàszhoz, mert 40 nap késés minden, csak nem normális.

Ennyire azért foglalkozz magaddal.

2021. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Eleve ha már láttad, hogy kifoylt akkor az az első, hogy elmegyek és veszek egy tesztet
2021. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Teszt leghamarabb aktus után 2 héttel mutat bármit is. Ha tegnap folyt bele/mellé az ondó, feleslegesen vesz tesztet.
2021. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha latnám hogy kiszakadt szaladnék a nőgyógyászhoz 72 óras tablettat kerni
2021. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!