Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusaim: 44, 34, és most...

A ciklusaim: 44, 34, és most 38 napra jött meg. Ha ennyire rendszertelen a ciklusom, az normális?

Figyelt kérdés
4 hónapja szeretnénk babát. A ciklusaim: 44, 34, és most 38 napra jött meg. Gondoltam, most már kikérem egy orvos véleményét, mit javasol. Rákszűrésen voltam, teljesen rendben vagyok. Volt már vagy van valaki hasonló helyzetben?
2007. dec. 26. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ebben a helyzetben vagyok éppen. Elmentem az orvosomhoz, aki írt fel egy fogamzásgátló tablettát, majd ha megjön a beszedése után a menstruáció, hormontablettát (Clostilbegyt) kell szedni, ami utasítja a szervezetet, hogy termeljen pár érett petesejtet. Ezután vissza kell menni a dokihoz, aki ultrahanggal ellenőrzi, hogy van-e érett petesejt, majd mindent bele! =o)
2007. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituban vagyok. Nyáron hagytam abba a fogamzásgátlót és azóta nagyon rendszertelen. A múlt hónapban pl. a 65. napon jött meg. Semmi szervi bajom nincs, egyszerűen csakrendszertelen. ... Amúgy rendszertelen ciklussal is gyorsan teherbe lehet esni. Hőmérőzz, vegyél ovulációs tesztet, figyeld magad, é ne sürgesd a természet rendjét.
2007. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az első válaszról csak annyit, hogy ez a fajta gyógyszer amit ultrahanggal ellenőriznek, hogy van -e peteérés ez szerintem elég gáz. Mert ettől akár 4-5 pete is beérhet és úgy őszintén? szeretne valaki 4-es ikreket?

Sógornőm ugyan ebbena cipőben járt mint te és ajánlották neki a cickafarkfű teát ami rendbehozta neki 28 naposra a ciklusát.

2007. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Abba hagytam a gyógyszert és 2 hónap múlva beállt a menzeszem.Aztán késett 2 hetet azt hittem terhesség de nem.Utána megint késett 5 napot.

Teszt pozitív:)Ez 6 hónap után történt.

Szeintem neked is most tisztul ki a szervezetedből a gyógyszer teljesen.Hamarosan sikrül a baba is ne aggódj.

Én is aggódtam de ez a rendszertelenség azért van mert felborul a hormonháztartás.Én 10 évig szedtem a gyógyszert.Szorítok:)

2007. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Januárban hagytam abba a gyógyszert,volt olyan,hogy 42 napra jött meg,volt hogy 24-re.Október elején megfogant a picikénk!Semmit nem avatkoztunk közbe,mindent a természetre bíztunk.Nem szabad görcsölni rajta,mert akkor sem jön össze.Csak szeressétek egymást és kitartás!Drukkolok!

Egy 13 hetes kismami

2007. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!