Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív LH teszt?

Szerintetek ez pozitív LH teszt?

Figyelt kérdés
Menstruációm első napja júli 21, 5 napot tartott. Ma furcsa folyásom volt ezért teszteltem, csak később akartam kezdeni. Naptár szerint 9 nap múlva lenne ovulációm. Mindenképp még pár napig tesztelek, legyen mihez hasonlítani, csak kiváncsi lennék a véleményetekre.
2021. júl. 28. 21:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2021. júl. 28. 21:51
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor ugyan ott tartunk. Nekem is 21en jott meg es ma teszteltem de az enyem nem ilyen. Nehez megmondani de nekem elegge pozitivnak tunik. Holnap is csinalj tesztet. Ez melyik fajta teszt?
2021. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Annak tűnik de jó lenne látni előtte vagy utána lévő teszteket is. Én abból tudok viszonyítani magamnak mert nekem a pozitív sem annyira erős mint az első csík. De előtte napokban nagyítóval kell nézni kB 😁
2021. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt írja benne, hogy 20-as érzékenységű. Nem igazán értek hozzá, ez az első tesztelős hónapom. Ma újra fogok tesztelni délután kb ugyanabban az órában. Furcsának tartom, hogy ilyen hamar lenne ovulációm. Lehet csak a tesztel van baj. Mindenképp voltunk együtt tegnap, hátha ez volt a megfelelő időpont.
2021. júl. 29. 06:37
 5/18 anonim ***** válasza:
nem mert nem erősebb a tesztcsiknal
2021. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a mai, az alsó teszt.

Úgy látom halványabb. Akkor egyik sem pozitív?

Folytatom a tesztelést azért.

De ha a tegnapi pozitív ma kellenne együtt legyünk?

2021. júl. 29. 18:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha a mai halványabb akkor a tegnapi volt a pozitív. Ma mindenképpen :)

3-as voltam

2021. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a mai a pozitív
2021. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A mai ugyanolyan erősségű, mint a tegnapi. Végig tesztelem mostmár ezt a ciklust :)
2021. júl. 30. 19:31
 10/18 anonim ***** válasza:
1es valaszolo vagyok. Nekem is ilyen volt majd kuldok kepet rola. Ma vagyok a 11.ciklusnapon. Csinalok ma is tesztet es megmutatom. Az en tesztem 30as erossegu.
2021. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!