Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok 4 nappal menstruácio...

Csajok 4 nappal menstruácio előtt 25-ös teszt már mutatna eredményt?? Itt nem lehet 10-est kapni..

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 09:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy nap késésnél, délutáni teszteléssel lett a 10-es teszt alig észrevehetően halvány pozitív. Aztán a digitális egyértelműen mutatta. De függ a fogantatás időpontjától is, nekem pont középidőben fogant.
2021. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Várd már meg, míg késik. 5 nap az egész.
2021. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

De a válaszommal én is arra akartam utalni, hogy szerintem várj még pár napot. Igazából, ha most pozitív a teszt 2-3-4 hétig még úgyis “felesleges” orvoshoz menni, mert most még nem fog semmit látni, két hét múlva lehet nem lesz még szívhang stb. És szerintem nem mutatna most biztosat a teszt.

(1-es voltam újra)

2021. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a 25-ös csak egy hét késésnél mutatta ki. Szóval tényleg függ attól is mikor fogant.
2021. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a digitális clearblue pozitív volt 11 dpon, 3 nappal a mensi előtt (az 25-ös elvileg).

Az x epilen ami szintén 25-ös 12 dpon csak egy árnyék volt, csak onnan tudtam, hogy ott van valami, mert már napok óta több más tesztem pozitív volt, de amúgy negatívnak vettem volna. 14 dpon viszont már jól kivehető volt.

A lényeg, hogy szerintem sok minden múlik a teszten is, nem csak az erősségén, hanem a festéken. Pl a predictoron (10-es) már nagyon hamar erősebb volt a tesztcsík, mint a control, de a facelle, prima Home, lisvane (10-es) ugyan szép sötét csíkot mutatott, de csak sokkal később lett erősebb.

2021. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként, ha nagyon szeretnél tesztelni, kedves kérdező, akkor én maximum egy early predictort próbálnék, ha az van nálatok, az elvileg már menstruáció előtt 6 nappal is mutathatja az eredményt, de én ilyet sosem használtam (mivel nálunk nem tervezett a baba, így elsőre nem is jutott eszembe, utána pedig a negatívnak drukkoltam, mert ijesztő volt a helyzet. De most már természetesen a legnagyobb boldogságom, pedig még meg sem született. 💛)


(1-es újra)

2021. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1es

Nálam ugyan ez a helyzet egyébként

Véletlen szerű egybe esés volt hogy ovu elott 2 nappal együtt voltam a párommal.. Ritkan tudunk együtt lenni max hetente mert dolgozik

És 2-3 napja furdalja a kiváncsiság az oldalam hogy mi van ha mégis 😊 holnap jön haza és ha esetleg be sikerült a baba ezzel várnám pont 1 éves év fordulonkat ünnepelve 🥰🥰

2021. júl. 30. 10:29
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Ha ovu előtt két nappal voltatok és középidőben van az ovud, akkor holnap reggel próbálj esetleg első vizeletből egy tesztet, de tényleg bizonytalan, hogy már kimutatja-e. (Bár ezek a véletlen babák mindig nagyon kis makacsok és nagyon meg akarnak foganni és születni. 🤭)

Annyi, hogy ha pozitív is, még számíts rá, hogy tényleg bármi lehet a kimenetele, az elején nagyon törékeny az élet. Hajrá, szurkolok, írd majd meg mi volt! 💛

(#1)

2021. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem a 25ös teszt a nemvart napjan lett idontul nagyon halvany pozitiv.
2021. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

11xpon lett nagyon halvány a 25 ös

[link]

2021. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!