Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beagyazodasi verzes?

Ez lehetett beagyazodasi verzes?

Figyelt kérdés
A ciklusom 5. napjan voltam nogyogyaszati vizsgálaton mert babát szeretnenk. Az orvos ultrahanggal megallapitotta hogy mintha egy erett tuszot latna mar most a petefeszkemben es o a helyünkben már most nekiallna a babaprojektnek mert szerinte elobb lesz peteeresem. A ciklusom 14. napjan pecsetelo barnazasom volt 1 napig. Ez lehet már a beagyazodas jele?
2021. júl. 31. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha a 14.napon lett volna a beágyazódás,mert a pecsételés szted akár lehetett volna az is akkor már 100%,hogy pozitív lenne ha tesztelnél.

Ráadásul a beágyazódás min.7 nap akkor a 7.napon lehetett ovud.

2021. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen!Így van ahogy a 11-es írja.Tesztelhetsz is akár ha úgy gondolod
2021. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hétfőn veszek egy tesztet, bár vasarnap kell jövő héten megjonnie, lehet azt még kivarom.
2021. júl. 31. 18:48
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha beágyazódott akkor már van hcg a vizeletedben amit már mutatnia kell egy 10-es tesztnek már hétfőn is.Szerintem vegyél 2 db tesztet Rossmann-os Facelle nagyon jó és nem drága,10-es erősségű.Én a helyedben tesztelnék egyet hétfőn és a menzesz napján is
2021. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha jóval előbb volt peteérésed mint középidő akkor nem jövő vasárnap kell megjönnie,hanem mostanában.

Viszont ha arra számolsz,hogy jövő vasárnap jön meg,akkor kb 1 hete volt peteérésed és mivel jóval előtte próbálkoztatok így terhes nem nagyon nem lehetsz.

Ha most nem pozitív a teszt és csak a 7.nap körül voltatok együtt ahogy a doki javasolta akkor nem lehetsz terhes.

2021. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta hogy nem törvényszerű h a peteeres utan 14 nappal meg is jön. Nem ettől függ hogy mikor jön meg. Nekem eddig sose késett es sose jitt meg elobb. Ezt nem ertem.
2021. júl. 31. 19:07
 17/21 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk a ferjemmel a 13,14. napon is
2021. júl. 31. 19:08
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

De!

Peteérés után 13-16 nappal megkell jönnie.

Ez fix!

Ha kevesebb vagy több nap akkor ott gond van!

Pl.ha kevesebb nap akkor nincs idő felépülni a méhnyálkahártyának így nem tud megtörténni a beágyazódás.

2021. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Akkor viszont tuti nem beagyazodasi verzes volt... sose szokott ennyivel elobb megjonni
2021. júl. 31. 20:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha még jövőhét vasárnap kell megjönnie, holnap semmit nem fog neked mutatni a teszt. Csak egy negatívat.
2021. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!