Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben más a pms tünet a...

Miben más a pms tünet a beagyazodas tüneteitol? Hogyan lehet megkulonboztetni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hivatalosan nincs beagyazodasi tünet. Mert a beágyazódás után kezd csak termelődni a hcg. Addig nem érzékeli a test.

De lehet rosszul tudom.

Viszont ha megtörtént már, akkor szinte ugyanazok a tünetek. A méh “mozgolódni kezd”, görcsök is lehetnek, mellek fájhatnak, fáradtság, stb.

2021. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

3x voltam terhes, a beágyazódást 1x nem éreztem.

Az első tünet mindig a mensi slmaradása volt, semmi több...

2021. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha menzesz időpontja előtt 1 héttel érzek premens tüneteket akkkr már tuti meg is fog jönni?
2021. aug. 2. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Majd kiderül... 😃
2021. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tuti. Én ugyanúgy éreztem premens tüneteket amikor teherbe estem, mint előtte. Semmi különbség nem volt. Egyszerűen csak nem múlt el a mellfájdalom és a görcsök, és nem jött meg végül. De előtte egy héttel még minden pontosan ugyanolyan volt.
2021. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan idegőrlő ez a várakozás. 🙈🙈🙈
2021. aug. 2. 09:38
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha most ezt a pár napot nem bírod, mi lesz veled a 40 hét alatt?!

Vagy mi lesz veled a gyerek első kb 20 évében?!

2021. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Idegőrlő? Hogy fogod akkor kibírni azt az időt míg megszületik? :D


Nekem volt beágyazódási vérzésem, de azt leszámítva szinte teljesen ugyanolyan volt minden, mint mielőtt megjött a menstruációm. Voltak apró eltérések, de azokra nem igazán akartam hagyatkozni. Aznap mikor aztán teszteltem (beágyazódási vérzés után 2-3 nappal) még a hőm is leesett 2-3 tized fokot, kicsit el is kámpicsorodtam tőle :D De aztán csak pozitív lett a teszt :)

A lényeg, hogy tünetek ide vagy oda, nem lehetsz biztos semmiben.

Nálam még olyan is volt előtte, hogy nemvárt napján pozitív teszt, 3 nappal később is, aztán 2 nappal később mégis megjött a menzeszem, mint a parancsolat.

2021. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem igazan értem a hasonlatot utolsó válaszoló!

Ideges vagyok mert egy jó ideje nem jon össze a baba, az orvosok se értik mitől az éveim pedig telnek-múlnak es szeretnék már nagyon anya lenni.

Nem értem miert lennék ideges ha osszejonne vagy ha már megszuletne?

2021. aug. 2. 09:57
 10/11 A kérdező kommentje:
illetve utolsó előtti válaszoló
2021. aug. 2. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!