Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pharmatexxel védekeztünk...

Ha pharmatexxel védekeztünk lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mind a két alkalommal bőven kivette mielőtt elélvezett volna így csak az előváladék maradt ami neki elég sok van de azt kivédhette a pharmatex kúpja?

3 napja késik és nagyon félek.


2021. aug. 9. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hááát.... pharmatex mellett igencsak sok baba fogant már meg...
2021. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha 3 napja kesik akkor mar kimutatja a teszt ha terhes vagy. Szerintem mindenkepp tesztelj hogy megnyugodj. A Pharmatexrol sajnos szamtalanszor bebizonyosodott hogy nem eleg hatekony. Persze kevesebb az esely mintha csak siman megszakitassal vedekeztetek volna.
2021. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég kicsi a valószínűsége a terhességnek, de benne van a pakliban. Megszakítás+ pharmatexnek már hatékonynak kell lennie. Csinálj egy terhességi tesztet. Én a Clearblue digitálisat javaslom, annak teljesen egyértelműen + vagy - lesz az eredménye.
2021. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem előre kellett volna ezen gondolkodni és akképpen cselekedni?
2021. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen létezik a pharmatex-baby kifejezés...
2021. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni, amit az 5-ös. A Pharmatexnek nagyon rossz a Pearl-indexe.
2021. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sogornőm parmatexet használták, és terhes lett. De tesztelj, és negtudod.
2021. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En szintén terhes lettem anno pharmatex mellett
2021. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!