Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális és másnál...

Only a man kérdése:

Mennyire normális és másnál volt e rá példa?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és van egy 17 éves barátnőm. Szűz volt, lefeküdtünk egymással már kicsit több mint egy hónapja. Használtam óvszert, viszont mondta, hogy előtte mielőtt megtörtént volna, mindig 3-4 napos menzijei voltak. Viszont utoljára 7. hó 19.-én jött meg neki, ami tartott két napig. Igazából a 3. napon tesztelt, de az negatív lett. Ha terhes lenne, akkor kimutatta volna a teszt már, nem?

Előre is köszi a válaszokat!


2021. aug. 13. 02:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondta, hogy napközbe normális volt neki, viszont mondta, hogy éjszaka egyáltalán nem volt, majd nap közbe volt hogy beindult megint jobban, majd estére el is múlt neki.
2021. aug. 13. 02:12
 2/8 A kérdező kommentje:
Most igazából várom a 19. környékét, mert elvileg megint akkor kéne megjönnie neki, szóval remélem hogy megjön neki. Félek, mert az édesanyja is úgy lett terhes, hogy meg volt neki végig a menzesze. Most tart a 4.-5. hónapban.
2021. aug. 13. 02:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvszert megfelelően használtad nem hiszem, hogy terhes. A szűzesség elvesztése is eltolhatja a ciklust.
2021. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szuzesseg elvesztese felborithatja a menstruaciot. Es tizenevesen meg nem is feltetlenul szabalyos.
2021. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

És lehet terhes, milyen szép kilátások tartós kapcsolatra az előző kérdésből kiindulva:


"Nekem van egy hülye szokásom, de ha valakivel találkozok, akár szimplán csak barátilag, viszont nem 100 km-en belül lakik, szoktam kérni, hogy had csókoljam meg. Persze ezt max olyannal játszom el, akivel kedveljük alapból már egymást és találkozni is akar. Csak úgy random nem dobom oda valakinek. Nem szeretem mikor 5000-8000 ftot költök, hogy találkozzak valakivel és még csak meg se csókolhatom."

2021. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Az édesanyja nem szedett fogamzásgátló tablettát? Az a hormonok miatt ún megvonásos vérzéssel jár, ami nem a szervezet természetes működése, hanem a tablettában lévő hormonok felülírják azt, és azok idézik elő ezt a rendszeres vérzést. Ha valaki tabletta mellett lesz terhes, ezért fordulhat elő, hogy későn veszik észre.

Előfordulhat tabletta nélkül is, hogy van valami havi vérzés a terhesség első 2-3 hónapjában, de ez elvileg kicsit más, és ritka.

Ha az a kérdés, akkor igen, teherbe lehet esni menstruáció ideje alatt is, mert kis eséllyel akkor is lehet termékeny a lány.


De ha rendszeresen és jól használtatok óvszert, akkor nem lesz baj. Tiniként (és később is) könnyen változhat. Nekem pl az utolsó szűz menstruációm nagyon hyenge volt, aztán pedig kicsit hosszabbak, rendszertelenebbek és erősebbek lettek. De ez egyénileg eltérő lehet.


Javaslom, kicsit olvassatok utána a női termékenység témának, nagyon érdekes és hasznos erről tudni, főleg, ha szexuális életet éltek. Ajánlom ehhez Cserháti-Herold Janka Hormonmentes youtube csatornáját.

2021. aug. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, már megbocsáss, nem azért a 10 fillérért, de mi köze a kettőnek egymáshoz, és eleve nem kérdésem volt, hanem komment. Húztam óvszert, nem is szakadt el, de attól a félsz bennem van. Azért meg ne legyek már szar, mert nem szeretek úgy elmenni nagy összegű távolságokba hogy nem történhet legalább csók. Nem vagyok én milliomos, hogy csak barátilag elmenjek.
2021. aug. 13. 05:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha tényleg megtudja zavarni az első szex a dolgokat, akkor remélem valóban ez történt csak.
2021. aug. 13. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!