Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másnál is így van ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnál is így van ez normális?

Figyelt kérdés
A párom szinte csak akkor törődik velem, ha meg bánt. Úgy képzeljétek el, hogy szinte semmiről nem beszél magától csak ha én hozok fel témát, nem csinál magától semmit(a Telefon nyomkodason és a tv nezzesen kivűl) csak ha mondom neki(és néha akkor is húzza a száját) nincs hobbija. Ha pl hétvége van és fel dobok egy otthoni programot(társas, kártya, xbox, kinect stb nem játszik) el van hízva kb25 kg felesleg van rajta. Minden nap epmondja, hogy másnap fogyozik meg konditerem. De amikor én otthon tornazok, workout, aerobic, súly emelés stb. Inkább ki megy és nyomkodja a telefont. Nos a lényeg : amikor össze veszünk akkor rögtön csinálni akar mindent, de persze én akkor már nem akarok vele csinálni semmit. De nem vagyok haragtarto így gyorsan túlteszem magam egy vitán. Viszont amint azt látja, hogy már nem haragszom. Olyankor szó szerint megint kezdődik elölről. Úgy csinálja mintha semmi nem történt volna és valószínűleg bekapcsolja a tv-t és nézi.
2019. máj. 26. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És miért a pa´rod még, miért nem ex?!?!??!
2019. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

megbánt

telefonnyomkodás

tévénézés

feldobok

súlyemelés

kimegy

összeveszünk


jé, az elmondját majdnem sikerült jól írni :)

még egy pont a haragtartóért

plusz a túlteszemért


tanulság: sokkal több szót egybe kell írni, mint hiszed

2019. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elremiszto, hogy emberek kepesek ilyen funkciotlan langyos szarokban üldögelni, es meg mindig nem azt teszik fel kerdesnek, hogy hogyan valtoztassak, hanem hogy normalis-e...
2019. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan változtassak?
2019. máj. 26. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy? Hagyd ott, vagy küldd el. Csak attól függ, hogy nála vagy nálad éltek-e együtt.
2019. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Nem is értem, miért vagy még vele...
2019. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!