Lehetnek ikreim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretnék iker babákat.. A családból apukám anyukájának tehát a mamámnak volt iker szülése. Meg a anyukám részéről dédszülőknek.. Kis korom ota mindig is azt mondtam hogy ikreim lesznek. Most család alapítás előtt állunk párommal és most is erős érzés van bennem hogy ikrek lesznek, vajon tényleg megérezhető vagy tulsagosan vágyom rá és csak ennek a szüleménye?

2021. aug. 13. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá de ettől még nem lesznek ikrek.. én is szerettem volna ikreket de most, hogy megszületett a fiam hál istennek, hogy csak egyedül van. Vele is alig bírok. Minden tisztelet azoknak akik ikreket nevelnek :D
2021. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak bebeszélés. Én egész első trimeszterben éreztem, hogy fiam lesz, mondogattam is, hogy tuti az. És tádám kislány. (Ugyanúgy örülök neki! Ezt nem a neme határozza meg!)
2021. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak bebeszéled. Nyilván van rá esély. Annak is van rá esélye akiknél nincs is iker a családban.


Aranyos mikor egy gyermektelen egyből ikreket akar.

Fogalmad sincs h egy babával milyen nehéznapok is vanbak. Hát akkor kettővel!!!!!

2021. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Esély van de pl egy ismerősöm akinek van ikertestvére és az anyukája is iker,plusz az apuka tesói is azok...neki mégsem lett
2021. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmivel sincs nagyobb esélyed rá, mint bárki másnak; eleve a spontán ikerterhesség elég kis arányban fordul elő.

Egyébként meg ne akarj ikreket. Már a terhesség is nagyon rizikós velük. Nekem is sajnos csak a 20. hétig sikerült jutnom 2 babával, és sok sorstársra is leltem ennek kapcsán sajnos. A perinatális gyász feldolgozó csoportok tele vannak ikresekkel, akik többnyire szintén középidőben veszítették el a babáikat.

Szóval ne hidd, hogy ez annyira 'jó buli'.

2021. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell lebeszélni az ikrekről! Nem ezen múlik, hogy akarja-e.
2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsi az esélye, ezt nem tudod csak úgy eldönteni, hogy neked majd összejön
2021. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én iker vagyok és én is szerettem volna ikreket. A második gyereknél az orvos szerint a 12 hetes uh-n iker terhességnek indult, de vmi oknál fogva elhalt a másik magzat (illetve valószínűleg még embrió). Így utólag már nem bánom, hogy nem lettek ikreim, így is nehéz két gyerekkel, hátha még egykorúak lennének. De hogy válaszoljak is a kérdésedre, természetesen van rá esély, hogy ikreid legyenek, de azért nem élném bele magamat.
2021. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Előszörre ikreim lettek, kistesó egyedül jött. Nincs iker a családunkban, férjemnek a nagyon távoli rokonságában van.

Szerintem annyi az esélyed, mint bárki másnak.

Úgy lesz, ahogy lennie kell!

2021. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem lebeszélés. Nem rudom olyanról lebeszélni amit nem ő dönt el.

De tényleg mindenhol ezt hallom "de jó ikrek"

Hát persze. Nagyon jó. De van emellett egy jó pár dolog is ami miatt marha nehéz.

Én tudom milyen 1 babával (ő sem egyszerű eset) és azt is h milyen az ikrekkel (fürdetés, etetés, vigasztalás, duplán minden. Egyszerre 2 járni alig tudóval menni valahova, tömegközlekedni, vagy csak lépcsőzni)

2021. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!