Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnék itthon élő spermadonor?

Csicsikusz kérdése:

Lehetnék itthon élő spermadonor?

Figyelt kérdés

Olvastam egy hollandi férfiről ,aki hasonló cipőben járt mint én, nemtudom mennyire igaz a sztori de szeretném megvalósítani amit ő is véghezvitt:


Azóta pedig eltelt több mint egy évtized, és Ed spermáinak hála 106 gyerek született. Kétharmaduk természetes úton fogant (azaz Ed lefeküdt az anyával), harmaduk pedig mesterséges megtermékenyítéssel.

Az egyébként teljesen hétköznapi életet élő férfiről, aki biciklivel jár dolgozni, és az anyja főz rá, nem sokan tudják, hogy mivel foglalkozik munkaidőn kívül – merthogy a férfinak van „rendes” állása is.

Ednek egy átlagos héten hat partnere van, és nagyjából tizennégy orgazmusa. Eközben pedig mintegy négymilliárd spermát bocsát ki. Általában odafigyel rá, hogy kellő spermiumot „tartalékoljon”, azaz ne túl gyorsan következzenek a kliensek egymás után, azonban volt eset, amikor fél órán belül két különböző nővel közösült (egyébként mindkét akcióból született is gyermek). Az ilyen extra alkalmakat leszámítva Ed, maximum három nőt vállal egy nap.

természetesen mindig ő alkalmazkodik a nők termékenységi ciklusához, ovulációjához.



Én egy 32 éves férfi vagyok 177cm 70kg izmos, nincs semmilyen rendellenességem, úgy olvastam sokan keresnek spermadonorokat hazánkban, de itthon az állam nem támogatja a spermabankokat, igy importálni kell dániából.

Szeritetek menjek el a budapest cryo intézménybe érdeklődni, vagy adjak fel valahol hirdetést hogy élő spermadonor várja pácienseit? :D


2020. szept. 16. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem legyél inkább szexpartner:D
2020. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt ugye tudod, hogy ilyen esetben MINDEN EGYES gyerek után kérhetnek töled gyerektartást????
2020. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kérjenek...ugyis csak a fizetésem 50%-át vehetnék el. De nincs hivatslos munkám ,maszekban fuvarozok utasokat ugyhogy erre kicsi az esély.

Nekem csak az a fontos hogy utódaim szülessenek a pénzt lesz@rom

2020. szept. 16. 11:29
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Reméljük a nemibetegséget is hasonló lelkesedéssel szűreti.
2020. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igaz hozzá állás!!

Gratulálok!!

Ja meg gondolóm így akarsz ingyen puncihoz jutni!!

Biztos túljelentkezés lesz!!

2020. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs elég spermadonor itthon, mert kevés a férfi, aki az orvosi szűrés után megfelel, pedig gondolhatod, sokaknak eszébe jutott már, hogy így keressenek pénzt itthon is. Genetikai betegségek, spermaszám... (Czeizel beszélt valami irány irányú felmérésről, youtube-on láttam, keresgélhetsz). Illetve azt hiszem, egy valakit nem is adhatnak el hivatalosan túl sokszor (ha igen, szokott is belőle botrány lenni), nehogy később esetleg a testvérével házasodjon tudtán kívül. Szóval ha a hivatalos utat választod, de: nyugodtan keress fel egy spermabankot, ha megfelelsz, örülni fognak és fizetnek érte, de természetesen az utódaid jogilag nem a te gyerekeid lesznek, hanem aki megveszi a kispohárba leadott anyagod.

Ha viszont nem zavar a gyerektartás és bárkivel összeállnál, hirdesd meg magad. Hozzátenném, általában nem első alkalomra szoktak összejönni a gyerekek, 40 év felett már pl. 8 ciklus a statisztika.

Ed pedig tuti nem nézett utána, mert a spermáknak 3-5 nap önmegtartóztatást szoktak javasolni. :D

2020. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ed beszélt arról, hogy esetleg összeszedett egy kafa HPV-t vagy szifiliszt vagy egy kedvesen burjánzó gombás fertőzést?

Ed vajon tényleg hétköznapi? Az anyja főz rá, de dolgozni szokott és szeret is kerékpárral dolgozni menni (csodálatos teljesítmény)...

Ed valószínűleg nem egy válogatós típus, ha bárkivel, aki ovulál, összefekszik...

Tegyük fel, hogy Ed tényleg egy ilyen nagy kan.

Gondoljuk végig, hogy ezt legálisan csinálhatná otthon sufnituningban , amit ráadásul nyilvánosságra is hozza?

Szerinted milyen nők azok, akik mennek hozzá kuffantani ?

Kép: Állnak kint a hölgyek és várják, hogy sorra kerÜLjenek Ed duzzadó férfiasságára...

2020. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Csajok, ez nem csak ingyen p.na, de még fizetnének is neki.:)

Tudsz élni, Kérdező :)))


Viccen kívül: ez így hajmeresztő, hogy hány partnerrel folytat védekezés nélküli aktust, egyszerűen nem hiszem el, hogy a sorban egy sem akad, aki ne fertőződne meg HPV-vel vagy chlamydiával (minimum), hisz egyik sem okoz markáns tüneteket.


A hpv-s szemölcsök - amit észre lehetne venni - pont nem a magas kockázatú altípusoktól lesznek.


Ed ill. ez alapján a kérdező egészsége miatt aggódok a legkevésbé, viszont ha két megyét megszór egy kis HIV-el, HPV-vel, akkor aztán megérte a potya szex meg a vagonnyi utód.

2020. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A hiv szűrésekre rendszeresen fogok eljárni, hpv-t azt a szemölcsös gyulladást egyszer már kaptam el pár éve, egy kamionsofőr feleségétől, de mézzel lekentem és 3 nap mulva nyoma se volt.

az Aids kb olyan mint a korona...nem azt mondom h nincs de inkább csak médiabetegség

2020. szept. 16. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!