Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztetek már olyat,hogy...

Éreztetek már olyat,hogy annyira sokmindennek kell stimmelni egy terhesség létrejöttéhez,hogy szinte elérhetetlennek tűnik?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve várunk,közben 1 vetélés.
2021. aug. 16. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Millióan vannak, akik egyetlen aktusból teherbe esnek.

Hogy neked -meg ugyanigy pár millioanak- épp nem sikerul, az más kérdés. Majd összejön. Kitartás.

2021. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Pont az ellenkezőjét..
2021. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Pont az ellenkezőjét. Kb rám nézett a férjem és teherbe estem mindkétszer, pedig rendszertelenek a ciklusaim.

Az én ismeretségi körömben is vannak, akiknek sajnos csak lombikkal lehet baba, bár ott rendszerint a férfi oldallal van gond.

2021. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így érzem. Már 3 éve várunk, túl vagyunk 5 inszemináción és ősszel kezdjük a lombikot, de néha tényleg tejelesen elérhetetlennek tűnik, hogy valaha sikerüljön. Nagyon szeretném tudni, hogy hol csúszik el a dolog - összetalálkoznak egyáltalán a sejtek? Ha igen, nem tudnak egyesülni? A megtermékenyülés megtörténik, de nem indul fejlődésnek? Vagy nem ágyazódik be? Talán a lombikkal kiderül, ha baj van valamelyik lépéssel. Idegőrlő ez a helyzet, és csak az tudja, mennyire, aki benne van. Kitartás kérdező, tudom, min mész keresztül, de a lényeg, hogy mindig csak előre, hinni kell benne, hogy egy nap mégis sikerül.
2021. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A fiam egy kiszakadt gumiból lett,a lányom,3 hónap alatt össze jött,de előtte volt 3 vetélésem!
2021. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

11 évig nem sikerült spontán teherbeesnem.

Ahogy kerestem a miértekre a válaszokat, egyre inkább kezdtem azt érezni, hogy ez a lehetetlen küldetés kategória, és sokat agyaltam azon, hogy akkor hogy a fenében él ennyi ember a Földön...

2021. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

első gyermekem egy próbálkozásból fogant.

most szeretnénk tesót neki, 9 évvel később és igaz még csak 3 hónapja próbálkozunk, de semmi... és nem értem mi van. az ember annyi mindenre gondol ilyenkor miért nem sikerül. szedek vitaminokat, odafigyelek mindenre. most még fogorvoshoz is elmegyek csak hogy megvizsgáljon minden rendben van-e. ovu teszttel figyelem mikor van peteérésem. együtt vagyunk a jó időben mindig és semmi :/

tudom, hogy 3 hónap szinte semmi, de mégis nehéz felfogni, vajon min múlik

2021. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

6!


A félreértések elkerülése végett előre szólok, nem bántásként írom: evolúció. Alapesetben a természet korlátozza, mennyi a születés és mennyi a halál. Ma a modern orvostudomány miatt ez a rendszer felborult. A súlyos beteg embereket meggyógyítják, az extrém koraszülött csecsemőket életben tartják, a lombikprogramoknak és a sok helyen elfogadott beranyasagnak köszönhetően olyanoknak is születhet gyereke, akiknek ezt a természet nem adta meg. Nyilván az egyénnek jó az, ha a 80 éves nagymama nem hal bele egy combnyaktores következményeibe, vagy a 26 hétre született babát nem kell eltemetni, ha valakinek, aki x évet próbálkozott a babával végre sikerül a lombikprogrammal a saját gyerek. De ha őszinték és drasztikusak akarunk lenni, a társadalomnak, a világnak, a Földnek ez nem jó.

Megegyszer, nem ellened, vagy bárki más, meddőséggel küzdő ellen irányult a kommentem, én igazan szívből kívánom neked és nekik is, hogy mihamarabb sikerüljön. Csupán egy tényt közöltem a kérdésedre, miszerint "sokat agyaltam azon, hogy akkor hogy a fenében él ennyi ember a Földön..."

2021. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éreztem ilyet. Nekünk 1,5 év után jött össze, ez részben probléma miatt is volt, másrészt meg pont ezért is, mert annyi mindennek kell stimmelnie. De ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen, csak valakinek nehezebb.
2021. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!