Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív, vagy negatív,...

Ez pozitív, vagy negatív, vagy csak száradási csik? (Szerintetek?)

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, késik is.

[link]



2021. aug. 16. 11:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%

3. A szaradási csík az nem rózsaszín hanem szürke.

Nekem ez inkább annak tűnik mint pozitívnak.

Ha nem jön meg akkor tesztelj 35 napnál is. Az a biztos.

2021. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%

Pozitív.

De én csinálnék másikat is.

2021. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Hétvégén tesztelek újra. Még ilyen nem volt.(van már 2 gyerkőcöm )Vagy egyáltalán nem látszott semmi, vagy egyértelmű volt.Ezért vagyok bizonytalan most. Jó, hogy megnéztétek, több szem, többet lát.
2021. aug. 16. 12:02
 14/43 anonim ***** válasza:
52%
Én addig tuti nem várnék 😆
2021. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy én sem fogok😉.
2021. aug. 16. 12:50
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tesztet tegnap is feltetted már és ismét csak azt tudom mondani hogy tesztelj egy újat. Igen,pozitívnak tűnik de elvan ázva. És látszik hogy teljesen megvan már száradva. Így értékelhetetlen szerintem.
2021. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
16os, igen tegnap is feltettem, csak azt a kérdést a drive-ra feltöltődés kep miatt törölték. Igazán tudni szerettem volna, hogy mi a helyzet, mert amiket eddig teszteltem bármikor is, az mind egyértelmű volt. Vagy látszott,vagy nem. Száradás után is. Vagy volt csík Vagy nem. A tesztet úgy használtam, ahogy kell, nem áztatta el. Hétvégén újra tesztelek,de én ellentétben sokakkal(akiknek őszintén és szívből kívánom, hogy sikerüljön a baba),negatív tesztnek örülnék, mert nem volt tervezve egyáltalán. Sok hasonló kérdést és fotót megbeztem előtte, és ezért bizonytalanodtam el.
2021. aug. 16. 15:23
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok! Nem rossz szándékból írtam ne érts félre. Csak tegnap is írtuk hogy ez is-is kategória. Csak egy új tesztel fogod megtudni, ha valóban baba van a dologban. Akkor reméljük hogy negatív lesz a következő teszted.
2021. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Ez nem száradási csík.Ez egy halvány pozitív teszt de tudod hogy ebből még bármi lehet.Ettől függetlenül bíztató ez a teszt

2021. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Tudom 16os, hogy nem rossz szándékból írtad.😊 Pár nap múlva megismétlem, és jelentkezni fogok😉

Nem találkoztam még olyan tesztekkel, mint amiket itt mutatnak. Mindig egyértelmű volt. Azt sem tudtam, hogy száradás után lehet a teszten szellemcsik is. Ilyen az eddigieken nekem nem volt.Ezert is lettem ideges.

2021. aug. 16. 15:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!