Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív, vagy negatív,...

Ez pozitív, vagy negatív, vagy csak száradási csik? (Szerintetek?)

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, késik is.

[link]



2021. aug. 16. 11:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
43%
Nem rosszból és tudom, hogy le leszek pontozva, de ha nem terveztétek, akkor miért nem védekeztetek?
2021. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Nem leszel lepontozva.

Védekeztünk. Van,hogy másképp is alakul.

Ezért sem nagyon akartam hinni a szememnek. Késik is egy kicsit....

2021. aug. 16. 21:06
 33/43 anonim ***** válasza:
54%
És milyen védekezés eredménye ez?
2021. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van:1.Megszakításos együttlét aminek eddig nem volt baba az eredménye de most mégiscsak becsúszott

2.Gumióvszer ami kiszakadt csak későn vették észre

2021. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Hogy vagy? Megjött esetleg?

2021. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Vettem tesztet, ma akartam újra megcsinálni, de reggelre megjött. (Tobb,,mint 5 hétre! Nagyon görcsölök és rettenetesen sok van)

33as az egy másik kérdés!

Nem akartam mást, csak , hogy többen,akik gyakrabban tesztelnek, véleményt mondjanak. Eléggé ráparáztam, amikor megláttam a tesztet. És ti is tudjátok, hogy ilyenkor az ember agya csak ezen kattog,, és szeretne minél hamarabb valamilyen infohoz jutni.Még akkor is, ha tudtam, hogy néhány nap múlva megismétlem a tesztet és abból többet fogok tudni.Jol esett, hogy néhányan válaszoltatok .Köszönöm nektek!Akik babavárás előtt állnak, sok sikert és jó egészséget kívánok.

2021. aug. 18. 09:53
 37/43 anonim ***** válasza:
55%

Nem gondoltál arra, hogy azért megcsináld azt a tesztet?

Mert ha esetleg mégis pozi és a mensid is szokatlan, akkor vetélés lehet és bizonyos esetekben kell orvosi beavatkozás.

2021. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Miert is? Azért csináltam, mert késett,(és nem a megszokott menni előtti tüneteim voltak)

Persze, lehet akár vetélés is. Természetesen, ha nem leszek jobban, vagy rosszabb lesz orvoshoz megyek. Amúgy is szabin vagyok, ma pihenek.

2021. aug. 18. 10:18
 39/43 A kérdező kommentje:
Ja, most látom, mit is is kérdeztél, félre értettem.bocsi 😅 Tényleg, megcsinálom tesztet is.
2021. aug. 18. 10:20
 40/43 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz!
2021. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!