Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart ez így? Helyre...

Meddig tart ez így? Helyre fogok jönni? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk babát. Pénteken hagytam abba a fogamzásgátlot, amit nem szedtem végig (8 szemet vettem be) amit egy évig szedtem, ma pedig olyan mintha megjött volna. Doki szerint nem kell várni a tisztulassal mert olyan alacsony a hormon tartalma ezeknek a gyógyszereknek hogy kiürül. Szerintetek?

2021. aug. 16. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Várni nem kell,de én fél éve hagytam abba és még mindig nem állt be a ciklusom normálisan
2021. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy butaság volt levél közben abbahagyni a szedést, így bármi lehet, ugye annyi időt nem szedted, hogy megvonása vérzés legyen 8 nap után újból, de ahhoz elég, hogy ne középidőben legyen peteérés, tehát semmire nem volt jó. Nem lehet megmondani, hogy ez mennyire kavart be.

Valóban nem muszáj várni a babával gyógyszer után. Csak ha rendesen hagyja abba az ember, akkor tudja, hogy utána egyből megvonásos vérzés van és ha minden jól megy, akkor 2 hét múlva peteérés van. Te meg nem tudod mikor lesz.

2021. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Természetes, hogy vérzés jelentkezik ha abbahagyod a gyógyszert... hisz ez történt minden 7 napos szünetben is veled.

Általános javaslat, hogy várj 2 beállt ciklust a próbálkozással.

2021. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Na ezt nem értem. Nagyon szeretnétek babát, de az új levélből azért beszedtél 8 darabot...

Senki nem tudja majd, hogy meddig fog tartani. Ha szerencséd lesz, akkor nem lesz hormonzavarod a fogamzásgátló után, mint nekem, hanem hamarosan rendszereződnek a dolgok.

2021. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Bocs de minek tartasz nőgyógyászt ha többet ér neked itt pár idegen kommentelő válasza?
2021. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én is pont a 8. szemnél hagytam abba baba projekt miatt, 7-én már nem vettem be. 10-én pedig megjött a megvonásos vérzés, ugyan úgy 4 napig tartott, mint fogamzásgátló mellett.

Csak pozitívan és drukkolok nektek is🤞🏼🥰

2021. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De jó :)

Akkor reménykedjünk hogy a hormonok nem bolondulnak meg és hamarosan érkezik a baba is :)

2021. aug. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!