Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy érzelmi...

Létezik olyan hogy érzelmi megrázkodtatás miatt nem hat a fogamzásgátló? Lenn bővebben

Figyelt kérdés

Ismerőssel történt az eset. Szakitottak a párjával,az utolsó levél fogamzásgátlót még beszedte,utána abba hagyta. Megjött a megvonásos a vérzése is,de mivel nem szedt tovább a gyógyszert 2-3 naponta elkezdett barnázni. Nnem foglalkozott vele,mert ugy volt vele biztos azért van mert már nem szed gyógyszert. A kóvetkező esedékes menzesznél tesztelt,mivel nem jött meg neki. Pozitiv lett!


Azt mondja kalkulátoral utána nézett,és mikor utoljára együtt volt a barátjával ha nem szedett volna gyógyszert akkor pont termékeny napok voltak,rá pár napra szakitottak,és nem táplálkozott megfelelően,ennek tudta be a szédülést,hányingert.


Szóval a kérdésem az,hogy ilyen tényleg van? vagy mégis hogy eshetett teherbe? Rendesen szedte a gyógyszert.


2019. ápr. 7. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég gyanús a története. Én ilyesmiről még nem hallottam. Arra gondolok, hogy a szükséges anyagokat a gyógyszerrel viszi be, tehát a lelki dolgainak erre a részére nem kellene kihatassal lennie. Ha viszont nagyon ideges volt, és mondjuk ment a hasa tőle, akkor elképzelhetőnek találom, hogy nem szívódott fel rendesen a gyógyszer... Hát nem tudom, én erre nem mondanék egyértelmű igent vagy nemet.
2019. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam,hogy azért mert nem evett szinte semmit,azért nem hatott a gyógyszer neki. De akkor a megvonásosnak se kellett volna jelentkeznie sztem.


Minden esetre én még életembe nem halottam ilyet,szóval érdekel a téma.

2019. ápr. 7. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdekes...
2019. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt megvonásos vérzése, akkor hogy lenne terhes?

A megvonásos vérzés után ha abbahagyta és szexelt, akkor lehet terhes. Amúgy kamu itt valami.

2019. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta volt neki,bár rövidebb ideig tartott. Utána is a következő esedékes mensesig hol barnázott hol nem,de a rendes mensi nem jött meg neki. Azért tesztelt. De nem volt mással a volt párján kivül.


Meg azt mondta h az aktus után (ami ha nem szedett volna gyógyszert pont termékeny napon volt szte) 2 napra rá szakitott vele a barátja és nem is evett semmit szinte,zombi üzzemòdba élt tényleg,fogyott is sokat.

A hányingert meg a szédülést be tudta annak h nem eszik azért van.


Szal én se értem,nem gondoltam h ilyen létezhet.

2019. ápr. 8. 06:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A megvonásos utáni hol barnázás hol nem azért lehetett, mert abba hagyta a fogamzásgátlót, és ilyenkor van hogy nem úgy működnek a dolgok ahogy kéne. Már ha tényleg nem volt férfival, de gyanús úgy ahogy van.
2019. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!