Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 hete csináltam egy tesztet, megvártam a leírásban megszabott időt.

1 csík, negatív, kidobtam a kiskukába.


Mai nappal ürítem a szemetest, a tesztet megtaláltam és ott volt rajta halványan egy második csík is.

Tehát utólag, órákkal esetleg napokkal később lett 2 csíkos.


Kb 2 hete késik a menzeszem, de amúgy is van, hogy késik ennyit, aztán egy hónapban 3x is megjön 2-3 napra.



2021. aug. 16. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen csinálj még egyet, annak már ki kell verni a szemed ha pozitív. Ha negatív, akkor is menj orvoshoz a ciklusod rendezetlensége miatt.
2021. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Minek csinált mensi előtt egy héttel tesztet? És most két hét késés esetén meg nem?
2021. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltba vegyél egy tesztet. Ennyit megér, holnap első vizeletből csináld meg. Ha van kimutatja, ha nincs akkor máshol kell keresni a problémát és menj orvoshoz.
2021. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt már első vizelet sem kell, simán mutatni fogja ennyi késésnél délután is :D annyi max hogy vagy 2 órával előtte ne igyál :D
2021. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
3 hétig tartogatsz egy benti kukában egy húgyos tesztet?
2021. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!