Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, de nem örülök...

Terhes vagyok, de nem örülök neki! Mért van ez?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal,terhes lettem el akarom vetetni, de a párom mondja hogy nem.

2021. aug. 17. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Vetesd el, ha megszülöd úgy is megromlik a viszonyotok, akkor is elhagy.
2021. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

toxikus kapcsolat...

vetesd el kérdező ha nem akarod, itt senki nem erőszakolhatja rád bármennyire is akadékoskodnak az abortusz ellenesek. Valóságban semmi közük hozzá csak te tudod hogy legyen jó. A férjed meg egy tuskó és erőszakos már elézést, de ha ennyire akar gyereket menjen olyanhoz akire nem kényszerítheti rá. Ha meg elhagy akkor nem is szeretett igazán csak a gyerek kellett gondolom...gondold át és ne az itteni válaszok alapján döntsd, főleg ne az abortusz ellenesekére. Érverlhetnek meg minden de a döntés úgyis egyedül a tied!

2021. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
12.vagyok, jobban átgondolva még ha nem is a gyerek miatt de ha bármin összekapnátok akkor is elhagyna ha meghidegülne a kapcsolat, ezen már látszik...akik itt azt üzenik hogy szülje meg mert ajándék lesz..nézzen nagyon magába. Ez nem ajándék ha úgy születne meg hogy nem akarja, és ez nem olyan ami elmúlik vagy sem. Itt már megromlott a kapcsolat mert a férj akarja de a feleség nem, és zsarolja hogy elhagyja ha elveteti na ez nem ajándék lenne. Szabadulj meg a férjtől.
2021. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

Megint itt vannak a hobbiabortuszosok akik meg azt nem értik meg,hogy aki nem akar gyereket, rendes védekezés mellett soha a büdös életbe nem fog teherbe esni.


Vetesd el,majd pár év múlva ha esetleg mégis szeretnél meg lehet nem fog összejönni

2021. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
11 vagyok nem vagyok, hobbiabortuszos 3 missedem volt, és 1 éve nem sikerül teherbe esni,vannak gyerekeim a lányom becsúszott, mert rosszul számoltam de kettőt akartunk, 1 évvel később ez van. Ha valaki nem akar gyereket ne szüljön, a gyerek érzi ha nem szeretik vagy nem akarták.
2021. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
25%

15ös, mi az hogy rosszul számoltál? Egyig csak el tudsz, hogy 1 óvszert kell felhúzni, tablettánál meg ott vannak a számok.


Ha megszakítással nem védekeztetek akkor meg nem becsúszott csak nektek nem volt meg a megfelelő IQ szint arra mit kell tenni ha nem akartok gyereket.

2021. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
Hát 25 éve megszakítással védekezunk soha nem voltam úgy terhes,pedig nem bántam volna. Úgy csúszott be, hogy nem voltam abban profi, hogy mikor van ovum így nem védekeztünk mensi körül.
2021. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a párodnak nincs beleszólása, ha meg azzal “fenyegetőzik”, hogy elhagy, ha elveteted, akkor én saját magam adnám rá a kabátot és repíteném. Aki így áll hozzá az bármi más miatt is, ami nem tetszik neki lazán lelépne. Ez a te tested, neked kell kihordanod, megszülnöd és te maradsz majd egyedül vele, ha a kedves párod úgy dönt ő mégis csak lelép. Ő könnyen beszél, nem az ő nyakába szakad/fog szakadni minden. Ez a kapcsolat már így is-úgy is kuka, nem egyezik a véleményetek egy alapvető dologban. Ráadásul, ha akaratod ellenére megtartod, csak mert ő azt akarja, akkor meg azért fog megromlani a kapcsolatotok, mert te fogod magad csapdában érezni, hisz egy életre szóló felelősséget vettél a nyakadba úgy, hogy te nem akartad. Tehát ennek jó eséllyel mindenképpen vége, én pedig személy szerint biztos nem szúrnék ki direktbe magammal azzal, hogy egyedülálló anya leszek, főleg hogy nem is akarsz anya lenni.

Aki meg azzal példálózik, hogy egy gyerek ajándék és majd úgy lesz csak teljes az élete, azoknak üzenem, hogy a nagy francokat! Aki NEM akar gyereket annak a gyerek baromira nem lesz ajándék. Az élet meg koránt sem mindenkinek egy gyerektől lesz teljes, sőt…

Az ajándék fő jellemzője egyébként éppen az, hogy visszautasítható! Ez lenne a kérdező esetében az abortusz.

Nyilván védekezni kellett volna (bár semmit nem tudunk arról, hogyan lett terhes, hisz 100%-os védelem még mindig nem létezik), de ez eső után köpönyeg, attól hogy odabökitek, hogy hát védekezni kellett volna, még nem lesz kevésbé terhes és nem fog megoldódni a problémája sem. 🤷🏻‍♀️

2021. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

“rendes védekezés mellett soha a büdös életbe nem fog teherbe esni.”


Ne hazudozz és ne beszélj baromságokat kérlek, mert ez nemes egyszerűséggel nem igaz! Én óramű pontossággal és leírás szerint szedett foggátló mellett maradtam terhes, legjobb barátnőm meg spirál mellett. Szóval egyáltalán nem igaz, hogy aki rendesen védekezik, az nem lesz terhes. Egyetlen 100%-osan tuti módszer létezik, ha nem szexelsz. Semmi más nem ad teljes biztonságot a nem kívánt gyerek ellen, még a meddővé tétel sem!!

2021. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17es gratulálok. Mit várunk a tiniktől ha felnőtt emberek is keptelenek védekezni?
2021. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!