Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy terhes...

Miért van az hogy terhes vagyok és nem vagyok boldog és nem is örülök neki? Volt már így valaki? Meg fog változni ez az érzés?

Figyelt kérdés
18éves 7 hetes.
2012. júl. 13. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a körülmények miatt nem vagy boldog igaz ?

Gondolom nem mostanra tervezted ?

Később ez biztos meg fog változni, szerintem örülni fogsz nagyon...főleg majd ha már érzed mocorogni :)))


Idő kell mindenhez nyugi! :))

2012. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha véletlenül sikerült a baba, akkor lehet még nagyobb a teher most rajtad, és emiatt nem vagy boldog.

Ha direkt vállaltátok és akartátok, akkor is előjöhet ez az érzés, mert hormonálisan ilyenkor minden a feje tetejére áll, és sokszor ez boldogtalanságot okoz.

De a 9 hónap alatt sok minden megy végbe, és jól van ez így kitalálva, mivel ennyi idő alatt agyilag/testileg is megérik rá egy nő. Legalábbis jó esetben.

A kismamaság, az anyaság önmagában nem egy rózsaszín boldog köd, sokkal több összetevője van érzelmileg-lelkileg és testileg is. A 9 hónap alatt azon fog dolgozni az agyad, hogy ezeket összhangba hozza.

Kitartást és sok boldogságot neked!

2012. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem most terveztem az tény! Nagyon szépen köszönöm hogy írtál! Ment a zöld kezeske :)
2012. júl. 13. 13:21
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem most terveztem az tény! Nagyon szépen köszönöm hogy írtál! Ment a zöld kezecske :)
2012. júl. 13. 13:21
 5/17 Kékes válasza:
100%
Szia! Biztosan kicsit megrémültél a hatalmas felelősségtől, ha nem így tervezted a babavállalást! Vagy esetleg a barátnőidet látva kicsit még Te is szabad szeretnél lenni. Plusz, ha kellemetlen tünetekkel jár nálad a babavárás...., nos, nem valami nagy boldogság folyton cefetül lenni! Ne csüggedj, amint először meghallod a picur szívverését mindent másként fogsz gondolni és érezni! Boldog baba várást! 10 hetes kismama
2012. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18 évesen énsem örültem vna valószínű :/! De megtartod?
2012. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Eddig úgy van hogy megtartom.
2012. júl. 13. 14:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Anyudék tudják? És a párod mit szól? Örülök amúgy ha megtartod :)
2012. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Már dobog a pici szíve :)

Anyámék nem tudják. A barátom meg akarta de amikor összejött beparázott. Nem hiszi el hogy apa lesz. ( 25éves lesz egy hónap mulva) De szeretné amúgy csak fél hogy nem fog tudni megadni neki mindent. Barátom anyukája azt mondta hogy ha elvetetem akkor egy gyilkos vagyok (örül neki ö is) .

2012. júl. 13. 15:26
 10/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg én sem repesnék az örömtől, ha 18 évesen teherbe estem volna. 22 vagyok, de még mindig úgy gondolom, 6 éves párkapcsolatban, hogy ráérünk még, majd néhány év múlva, ha lesz megfelelő háttér egy babához.


Én nem is tartanám meg, akár mennyire rossz dolog az abortusz.


Gondolom változni fog majd, hisz ennek is megvannak a szépségei.

2012. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!