Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi év próbálkozás után...

Mennyi év próbálkozás után estetek teherbe 42 évesen,vagy e fölött?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 11:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
91%
Ha az ember választhat, valóban fiatalabban célszerű szülni. Da ha az élet úgy hozta, akkor miért ne? Lehet, hogy valaki későn találta meg a párját, vagy eddig nem voltak adottak a körülmények egy babához. Ezt nem tudhatjuk. Mindenki nagylány és el tudja maga dönteni, vállal-e 40 felett babát. Nem kell a másikat elítélni, mert senki nem lát bele a miértekbe.
2021. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem önzőség ilyen időskorban gyermeket vállalni. A gyerek 18 éves korára leszel 60 éves. Mire párt talál, lakást/házat vesz, családot alapít, addigra lesz vagy 30 éves, te pedig 72. Hogy fogsz unokázni, segíteni nekik, amikor jó eséllyel te szorulsz majd az ő segítségére?! Ma már az már önmagában kész csoda, ha valaki megéli 72 évet.


Igazából igazad van. Neked úgyis mindegy lesz, majd a gyerek fogja jól megszívni.

2021. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mért elvárás hogy majd a szülő segít, igen szoktak, de ismerek olyat aki fiatal nagyszülő és nem segít pedig megtehetné.

Az én szüleim korán meghaltak, sajnos csak így tudtak segíteni, hogy saját házam van, mert nem élnek. Igen jó lenne ha itt lennének, de sajnos nincsenek ez van, de élek és van családom gyerekeim, ha elvetettett volna, mert jaj öreg vagyok, nem lennék és 1 es te sem lennél, mondjuk akkor nem kéne szégyelni az anyádat.

2021. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomék nem tudtak segíteni, csak az első pár évben, anyukám is meghalt még ovis korukban. Mi is úgy terveztük, hogy hűha mekkora unokázás lesz, aztán nem, pedig 30 alatt szültek minket és én is 31 alatt. Ettől nem vált értelmetlenné az életünk és a gyerekeimé sem.

Ha valaki azt hiszi, hogy a gyereke életének annyi az értelme, hogy fitt az anyja és a nagymamája, az az önző. Emberek milliói élnek értékes életet úgy is, hogy 30 éves korukban már nem él a szúlő, nagymama, vagy az ország másik felén lakik és évente 3x találkoznak, vagy akár másik országban.

Szerintem pont az az önzés, ha az ember a saját anyjára egy cselédként tekint, akinek haptákban kell állnia egész nap, hogy másokat szolgáljon.

Igenis vannak olyan nők, akiknek 40-45 évesen is megadatik, hogy gyerekük legyen, nem kell irigykedni.

2021. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Férjemet 18 évesen szülte az anyja, nem 40 év felett, mégsem látta a gyerekét felnőni. Erről ennyit. Amúgy mi van akkor, ha 60 éves lesz, mikor a gyereke 18? Megszülte? Meg. Felnevelte? Fel. Akkor meg?
2021. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Év? Azonnal.
2021. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nem születik meg a 3 gyermekem kimaradtam volna egy csodából, fiatalon nem tudtam még így átélni ezt az anyaságot, szerettem, imádtam őket még most is, de most más.

És büszkén megyek a 2 évesemmel, mert itt van 40 évesen megszültem, 4 szülésből csak én természetesen, míg a többi fiatal anyuka ment császárra. Egészséges, gyönyörű (rossz🤭🤭😁) és imádjuk.

2021. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg 23 éves vagyok, anyukám 67 éves. Szerintem még mindig jobb, mint 40 évesen már nagymamának lenni. Na az kissé kellemetlen. A 40 éves még egyaltalan nem öreg, így számomra sokszor vicces, amikor valakit ebben a korban már nagyiznak.
2021. aug. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
55%

Egy ismerosom 40 evesen szulte a 6. Gyereket...

Nagyon turelmetlen es messzemenoleg nem bir annyit mint egy fiatal. Ingerlekeny sokszor kiakad. Ferje dolgozik egesz nap es meg neki kell foznie hogyha hazaér mert az asszony nem birja az anyasagot 40 evesen....

2021. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

#19


És? Én ismerek olyat, aki 20 évesen csinálja ezt😂


18-as válaszoló vagyok. Én még mindig anyukámmal és apukámmal élek, ők már nyugdíjasok. Van több fajta betegsége anyukámnak, apunak is. De mindenek ellenére anyukám nem is hagyja, hogy főzzek, 2 naponta főz, apukámra is lehet számítani. Ők nekem ketten csak segítenek és persze én is nekik, ha úgy van, egyáltalán nem érzem ezt tehernek.

2021. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!