Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi év próbálkozás után...

Mennyi év próbálkozás után estetek teherbe 42 évesen,vagy e fölött?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 11:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt vágjátok, hogy a kérdező nem azt kérdezte, hogy szabad-e szülni 42 évesen, hanem hogy kinek hogy jött össze?
2021. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez jó! :D tehát aki 40 fölött szül az kenyéren is vizen tartja a gyerekét :D Komolytalan innentől kezde veled kommunikálni.


Nálunk nincs nagyi, pedig korán szültem, azért nem leszünk öngyilkosok, ha nem gond.

2021. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy dédim sem volt, borszasztó, nem is értem minek születtem meg.
2021. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 évesen szültem a fiam. Nekem úgy volt, hogy nem lehet gyerekem, de végül mondhatni csoda történt, mégis megfogant, azért szültem ilyen későn. Megtartottam, és hálát adtam az égnek, hogy mégis anya lehetek, és nem bántam meg, és nem érzem magam önzőnek. Dédszülő nincs a képben, sőt, csak édesapám él már, de mégis szerető, boldog család vagyunk. Nehogy már még te akárkicsoda te oktass már ki mindenkit az életről. Először szálljál magadba kicsit, és vedd észre, hogy nem te vagy a világ közepe.
2021. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
11%

32-es. Értő olvasás. Azt írtam hogy _akár_ kenyéren és vízen is fel ő a gyerek. Egy szó sem hangzott el, hogy mennyi idős a szülő… Ezzel egyébként arra akartam utalni, hogy igen feltud nőni a gyerek szoros nagyszülői kötelék nélkül, felnőtt korban a szülői támogatás nélkül, sőt igazából anyára sincs szüksége, stb. De tényleg és őszintén ezt az életet szánjátok a gyereknek?!


Nektek nem (volt) jó, hogy mehettetek aludni a mamához, aki rendszeresen sütött valami finomat gyerekként? A tatával (máshol papával) meg lehetett barkácsolni meg kertészkedni? Nem volt jó az, hogy szülőként néha levették a terhet a válladról?


34-es. A fiad is így gondolja? Nekem számos ismerősöm és rokonom van, akik kései gyerekek és bár nyíltan nem vállalják fel a szülők előtt, de valójában dühösek azért, mert kései gyerekek.

2021. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem takarodj most már innen, mert rohadt unalmas már a hisztid.
2021. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
A nagyoknál a férjem szülei itt voltak még most is vannak a kicsinél, hát én magamnak szültem 20 évesen sem passzoltam le őket, barkácsolni sem jártak hátra, mert dolgoztak és este már fáradtak voltak. Anyós a sorozatokból már akkor sem látott ki, meg a másik 2 unoka volt a fő unoka mert őket szerették lepasszolni anyóshoz, így kb sokra nem mentünk velük.
2021. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
37-es. Ez így szomorú, pedig tök jó dolog lehetett volna.
2021. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
10%
36-os, mert lemerem írni, hogy a gyerek dühös a szülőjére, mert kései gyerek?
2021. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Szánalmas vagy, és vedd észre magad. Ja hogy nincs annyi eszed? Bocs, nem szóltam.
2021. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!