Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 teljes éve próbálkozunk,...

1 teljes éve próbálkozunk, betegek nem vagyunk, még sem esek teherbe ? Mit tanácsoltok ?

Figyelt kérdés
Gyógynövény készítményen gondolkozom, leginkább teán vagy valami egyéb alternatíván. Már minden mást próbáltunk a lombikon kívül (ezt még egyenlőre nem szeretnénk), orvosnál jártunk, egészségügyi problémánk nincs. Mit tanácsoltok ?

2021. aug. 22. 18:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%

Ha nincs bajod, mire akarsz teázni? Merthogy azok is bizonyos problémákra vannak.


Én teljes kivizsgálást javaslok, nem gyógyteákat. Valami nem stimmel, csak nem tudtok róla.

2021. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, egészségügyi problémánk nincs. Voltunk kivizsgáláson, mindketten, a férjemmel együtt.
2021. aug. 22. 18:38
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Én 4 orvostól kaptam papírt, hogy semmi bajom, és volt. Ezért mondtam ismét, hogy menjetek el egy másikhoz is, teljes kivizsgálásra.
2021. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom, rendszeres a ciklusod, és ovu teszttel meg tudjátok határozni a termékeny szakaszt benne. Gondolom volt spermatogram és urológiai, 3. és 21. napi vérvétel, petevezeték átjárhatósági vizsgálat, cukor ÉS inzulinrezisztencia vizsgálat (3 pontos, és nem elég csak a cukorterhelés, kell az IR vizsgálat is), TSH + t3 + t4 + anti TPO vizsgálat, Nk ölősejt vizsgálat, Leiden és egyéb mutációk kivizsgálása, vitaminháztartás (főleg D vitamin szint) és AMH mérés, méh és petefészek vizsgálat (uh, és méh alaki vizsgálata), ultrahangos tüszőérés követés, baci tenyésztések stb.

Ha mindez megvolt, és tényleg sehol nincs gond, esetleg méhpempő, macapor, barátcserje, palástfű és cickafarkfű teákról sokan ódákat zengenek, meg vannak termékenységi teakeverékek. És vannak, akiknél ezek bezavarnak a ciklusba. De sokaknak beválik.

2021. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Milyen vizsgalataitok voltak? Neked pajzsmirigy, IR, petevezetèkátjárhatósági vizsgálat,hormonvizsgálat,cikluskövetès? Fèrjednek ? Spermiogram beleèrtve HBA, Dns töredezettsègi vizsgálat illetve hormonvizsgálat is?
2021. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Sport. Nekem akkor sikerült teherbe esni, mikor elkezdtem spinningre járni.felszabadit egy csomó negatív energiát. De teljesen egészségesek vagyunk.
2021. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
4-es válaszadó szépen összefoglalta. Nagyjából ezeket írtam volna én is.
2021. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Ismerősömnek genetikai összeférhetetlenség volt pl a párjával. Czeizelhez jártak, egész terhessége alatt szteroidokkal nyomták el az immunrendszerét, hogy bennmaradjon a baba.


Ilyen is van, gondolom, ezt nem vizsgálták ki nálatok...

2021. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Drága szomszédunk esete...hogy a két test nem "szereti" egymást

A férfi el is vált,majd jó pár hónap múlva,már terhes is lett,akivel összejött


A volt felesége is azóta 3 gyermeket szült

2021. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem feszülnék rá a dologra. Az a görcsös akarás pszichésen is és mentálisan is megterheli a szervezetet.
2021. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!