Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 teljes éve próbálkozunk,...

1 teljes éve próbálkozunk, betegek nem vagyunk, még sem esek teherbe ? Mit tanácsoltok ?

Figyelt kérdés
Gyógynövény készítményen gondolkozom, leginkább teán vagy valami egyéb alternatíván. Már minden mást próbáltunk a lombikon kívül (ezt még egyenlőre nem szeretnénk), orvosnál jártunk, egészségügyi problémánk nincs. Mit tanácsoltok ?

2021. aug. 22. 18:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%
Neked sincs, se név, de arc, szóval nem is értem. Se a hisztit, se a stílust. 38/f
2021. aug. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a kèrdezőnèl a "ne görcsöljetek rá, nem illetek össze tanácsok vertèk ki a biztosítèkot". Rengeteg ilyet hallottam èn is ès sajnos a falra tudtam volna tőle mászni, csak az èrti meg milyen szörnyű minden hónapban csalódni akik valóban csalódnak, nem par hónapon belül összejön a baba.


Kedved kèrdező! Èn is írtam neked pár vizsgálatot az első oldalon, őszintèn a legjobb szándèkkal tettem, hiszen tudom mennyire borzasztó ennyire vágyni babára, ès Ő nem akar jönni, vagy nem tud!


Nagyon sok alternatív megoldást kipróbáltunk mi is, amiket ajánlottak. Mèhpemőt, fèrfiaknak való vitamint, gyógyteákat.... Sajnos csak mind időpocsèkolás volt ès èreztem, hogy mennünk kell vizsgálatokra. Amikor megvoltak az általános vizsgálatok, beleèrtve a petevezetèk átjárhatósági vizsgálatot is,spermiogram,hormonok mindkettőnknek, ès mègsem jott a baba, bármit is szedtünk, bármit is ittunk, nem görcsöltünk( más projecttel foglalkoztunk ès arra koncentráltunk) ès mèg mindig nem sikerült tudtam hogy valami gond van, csak mèg nem jöttek rá. Ekkor orvost váltottunk, aki rèszletesebb vizsgálatokat kèrt. Hát kiderült egy olyan problèmánk van valóban ami miatt termèszetes úton nem is lehet gyerekünk ès azonnal a lombikot ajánlották. Hálát adok, hogy nem próbálkoztunk tovább az alternatív megoldásokkal, a nem rágörcsölèssel... Mert várhatnánk itt a nagy csodát mèg èvekig :)


Kedves Kèrdező! A legnagyobb jóindulattal, írtuk páran a rèszletesebb kivizsgálások sorát. Hátha csak egy is kimaradt nektek közülük ès ott a gond ès talán könnyen kezelhető ès pár hónap múlva örülhettek a csodának!!! :)

2021. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt akartam írni, amit a tizes.

A 9-es is jót írt.

Ha a sors akarja, lesz gyereketek. Én nem csinálnék semmit a helyedben. Nem mérnék lázat,nem számolgatnék, hogy mikor vagyok termékeny. Csináljátok akkor, amikor kedvetek van.

Legalább nem kell védekeznetek, élvezzétek ki.

2021. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy férfiak, teszem hozzá gyerek és házasság-párkapcsolat nélkül, miért válaszolnak ilyen tartalmú kérdésre, továbbá hogy miért bombáznak privát üzenetek formájában szexuális kérésekkel ! Ez egyszerűen hihetetlen. Vicc az egész.


Köszönöm szépen 22-es és 23-as válaszoló !

Kedvesek vagytok, igyekszem figyelembe venni amit tanácsoltatok. 🙂

2021. aug. 25. 13:44
 25/31 anonim ***** válasza:
71%

Még egyszer kérdezem: milyen problémára akarsz teát inni? Mert én erre a kérdésemre továbbra sem kaptam választ tőled.

Azzal, hogy gyógynövényeket szedsz össze-vissza, kárt is tudsz okozni, nem csak hasznot. Egy adott problémára lehet ajánlani gyógynövényes megoldást, a semmire nem. Aki mégis ezt teszi, az megkockáztatja, hogy árt neked, de mivel ez névtelen fórum, a felelősséget le is tudják ennyivel, hogy Marikának segített ez a tea, idd te is, aztán ha bajod lesz tőle, a te gondod.


Ezt kéne felfogni, meg a stressz csökkenteni, mert az is van bőven.

2021. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
21-es vagyok, nős, 9 hónapos a fiam. "Elsőre" összejött. Szia 🙋🏼‍♂️
2021. aug. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%
Mi egy évig próbálkoztunk. Sok volt a stressz munkahelyen, valamint nekem volt 5 éve egy terhességmegszakításom, de rosszul pucoltak ki így még egy műtét várt rám. Na ezek után én is ki voltam lelkileg, hogy mi van ha azért nem esek teherbe egy év próbálkozás után. Aztán jött a covid, nyugalom lett munkahelyemen, elkezdtem rendszeresen futni, jógázni,szobabiciklizni. Szedtem macaport,aszkorbinsavat,halolajat,d vitamint, zöldalga kapszulát. Aztán egyszer csak sikerült. Persze nekem a menstruációm sem volt soha pontos és nem is folytam bele ilyen vizsgálatokba, orvosom is csak legyintett, hogy nincs semmi. De hála az égnek ezek ellenére is összejött. Lehet tényleg a sok stressz, egészségtelen életmód is közrejátszott. Ennél többet sajnos nem tudok segíteni, de talán hasznát veszed. Ja és a slussz poén, hogy valószínű akkor jött össze,amikor mindketten jó állapotban voltunk egy kis kerti parti után. 😅
2021. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, hogy mi a probléma a válaszommal, de a többi biztos sokkal többet segített, miután már írta hogy MINDEN vizsgálaton túl van a kérdező. Magyar mentalitás….. a tapasztalaton meg nem értem mi lepontozni való van. Velünk így és ez történt. Ez ilyen.

27-es voltam

2021. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Ja és a testsúly normalizálásával sem írtak hülyeséget, a mihez tartás végett!
2021. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
84%
Találkoztam olyannal, aki "minden" vizsgálaton túl esett, csak nem hallott erről és arról, mert alapból nem az összes doki ajánlja. Akik meg már megjárták ezt, segítő jelleggel mondják, mivel anno nekik se javasolta a dokijuk, mert szerintük "minden" vizsgálatot megcsináltak.
2021. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!