Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány lh teszt jelentheti...

Halvány lh teszt jelentheti hogy volt ovu?

Figyelt kérdés
Sajnos későn kezdtem el tesztelni,szinte már biztos hogy volt ovum,de halvány vonal van a teszten. Az jelentheti hogy volt vagy az akkor is ott lehet ha egyáltalán nincs?
2021. aug. 25. 16:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát én naptár szerint 6 dpon vagyok és olyan volt a tesztem mint neked a 10es. Ezek szerint ha pár nap múlva csinálok még egyet és erősödik akkor leher terhesség vagy csak elpazarlom a teszteket?😃
2021. aug. 25. 23:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha erősödik akkor lehet, de akkor már egy 10 es hcg is mutathatja.
2021. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt sem ártana tudni hogy milyen szokott lenni a teszted ilyenkor alapból, nekem majdnem fehér.
2021. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most használok először ilyet
2021. aug. 26. 06:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod neked milyen mensi előtt, akkor nehéz viszonyítani. Nekem pl mensi előtt is szép kétcsíkosak az LH tesztek sőt van amikor mensi előtti napon majdnem pozitív.
2021. aug. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jaa. Akkor igazából lehet nem erőltetem a dolgot vagy maximum tényleg csak próbaképpen csinálok egyet aztán meglátjuk jövő hónapban
2021. aug. 26. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!