Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helo Nem használtam még ovu...

Helo Nem használtam még ovu tesztet. Ez pozitívnak számít? (Ma van a 11.napom) És ez alapján, mikor kellene együtt lennünk? Ha jól sejtem meg nem pozi, mert nem egyforma erős? Facelle a márkája.

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 28. 18:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen voltunk együtt tegnapelőtt(amikor erősebb volt) meg tegnap is :) akkor így van esély? Ma is csinálok, egy tesztet! Kiváncsi vagyok, hogy halványabb e. Köszönöm mindenkinek a segítséget!!
2021. aug. 30. 07:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! En ma kezdem az ovu tesztelest. Kivancsi vagyok mert kicsit ugy erzem magasabb a libidom is most pedig meg csak a 6.ciklusnapon vagyok es eddig 10-11ik napon volt peteeresem. Legalabb is akkor ereztem ezt,plusz hasszurka. Majd meglatjuk.
2021. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ez a mai:

[link]


Sajnos most nincs itt a többi, de határozottan halványabb mint tegnap meg tegnapelőtt. Akkor ez azt jelenti, hogy ma lesz ténylegesen az ovuláció vagy lehet, hogy ma hajnalban volt? Valahol azt olvastam általában kora reggel van.

2021. aug. 30. 17:48
 14/18 anonim ***** válasza:

Általában a pozi ovu teszt után 12-36 óra múlva van tüszőrepedés

Nekem ez ugy alakult múlthéten,hogy szerdán este volt pozitív,és másnap reggel,csütörtökön már megtörtént a tüszőrepedés,éreztem,és aznap este,már negativ volt a teszt

Szóval nekem 12 óra múlva megtörtént

2021. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ma van egy kis barnázásom. Mitől lehet? Tudom, hogy van, akinek van a tüszőrepedéskor, de nekem eddig sose. Ugye ma van a 14.napom de a tesztek alapján 11-12kor volt peteérés és két nap alatt meg csak nem ágyazódhatott be. Ha jól tudom valakinek akkor van meg barnazas.... nem tudom
2021. aug. 31. 14:33
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet a peteerestol vagy a szex miatt is picit serul a nyalkahartya es ezert. Szerintem ne aggodj ha nem nagy mennyisegu akkor ez a ketto lehet.
2021. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött össze :(

Lehet valamit rosszul csináltam, biztam benne ha nézem az ovut összejön

2021. szept. 14. 07:23
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy is kellett pár hónap, ovu előtt 2 nappal voltunk együtt abból sikerült.

Volt még 2 terhességem az egyik 3-4 nappal előtte a másik 2-3 nappal előttiből jött össze, sajnos a végére nem jutottam.

2021. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!